GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pójdzie mafia I ??

02.07.2010
14:02
[1]

devileq does [ Konsul ]

Pójdzie mafia I ??

Pójdzie mi gra Mafia I ??? Bo po przeczytaniu opisu i opinii oraz obejrzeniu kilku filmików bardzo mi się spodobałą. Tylko jest problem, czy zadziała :/

Sprzęt:

AMD Athlon 1,34ghz, 384mb ram, Geforce 2 MX440 z 64 mb ram.


hmmm???

PS. znacie może jakieś inne gry podobne do Mafii które by mi może poszły?

pozdro

02.07.2010
14:03
[2]

fajny Książę [ Capo ]

tak

02.07.2010
14:03
[3]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Fajny komp....

02.07.2010
14:05
[4]

devileq does [ Konsul ]

[3]

thx :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.