devileq does [ Konsul ]
Pójdzie mafia I ??
Pójdzie mi gra Mafia I ??? Bo po przeczytaniu opisu i opinii oraz obejrzeniu kilku filmików bardzo mi się spodobałą. Tylko jest problem, czy zadziała :/
Sprzęt:
AMD Athlon 1,34ghz, 384mb ram, Geforce 2 MX440 z 64 mb ram.
hmmm???
PS. znacie może jakieś inne gry podobne do Mafii które by mi może poszły?
pozdro
fajny Książę [ Capo ]
tak
gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
Fajny komp....
devileq does [ Konsul ]
[3]
thx :D