GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA:SA jak strzelać z samochodu?

02.07.2010
11:02
[1]

komarioza [ Konsul ]

GTA:SA jak strzelać z samochodu?

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak strzelać z samochodu(na miejscu kierowcy) w gta san andreas. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

PS: Wiem, że muszę mieć uzi

02.07.2010
11:03
[2]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

wciskasz Q lub E zależnie w którą stronę chcesz strzelać i strzelasz.

02.07.2010
11:06
[3]

komarioza [ Konsul ]

Działa. Dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.