komarioza [ Konsul ]
GTA:SA jak strzelać z samochodu?
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak strzelać z samochodu(na miejscu kierowcy) w gta san andreas. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
PS: Wiem, że muszę mieć uzi
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
wciskasz Q lub E zależnie w którą stronę chcesz strzelać i strzelasz.
komarioza [ Konsul ]
Działa. Dzięki