GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam gry

02.07.2010
10:52
smile
[1]

jees [ Freeride Downhill ]

Sprzedam gry

a więc tak.

Settlers: 10 lecie (edycja kolekcjonerska z książeczką) - 20 zł

Legendary - 15 zł

Konto GW ( https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10413166&N=1 )

Flatout 3 - 10zł

Jade Empire edycja specjalna - 10 zł

Konto World of Warcraft - 77 level Holy Paladin Blood Elf + 33 level Draenei mage. Konto posiada wotlk w pudełkowej wersji i Battlechest również w pudełkowej. Konto nie opłacone. Cena 80zł.

Pisać gg: 5530079

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.