GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alcatraz

02.07.2010
10:48
[1]

shinobi10 [ ShadouQ ]

Alcatraz

Siema! Kupiłem grę Alcatraz i na tylnej częsci drugiej strone opakowania jest napis : ,, Zarejestruj się i otrzymaj klucz do bonusowej gry na DVD !''. Wszedłem przez Winrar'a w płytę i sprawdzam czy jest jakiś bonus , okazało się że tak gra :Terrorist Takedown: Payback .
Pytanie : gdzie mam się zarejestrować ?

02.07.2010
10:59
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie napisali w instrukcji? Nie widać na ich stronie rejestracji gry.



Przy okazji zainstaluj poprawkę, bo chyba nie instalowałeś:

02.07.2010
11:07
[3]

shinobi10 [ ShadouQ ]

Nie wiem czy 5 kartek można nazwać instrukcją ,a poza tym te kartki wypełnione są informacjami o Darkest of Days i Combat Zone
Ps poprawka dodaje nowe języki do instalacji

02.07.2010
11:40
[4]

vlodek2532 [ Senator ]

odpal instalator tt:payback i tam będzie link do rejestracji o ile dobrze pamiętam

będzie także mała ankieta. gdzie kupujesz gry, jakie cie interesują itp. itd.

02.07.2010
11:41
[5]

shinobi10 [ ShadouQ ]

nie ma

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.