shinobi10 [ ShadouQ ]
Alcatraz
Siema! Kupiłem grę Alcatraz i na tylnej częsci drugiej strone opakowania jest napis : ,, Zarejestruj się i otrzymaj klucz do bonusowej gry na DVD !''. Wszedłem przez Winrar'a w płytę i sprawdzam czy jest jakiś bonus , okazało się że tak gra :Terrorist Takedown: Payback .
Pytanie : gdzie mam się zarejestrować ?
mirencjum [ operator kursora ]
Nie napisali w instrukcji? Nie widać na ich stronie rejestracji gry.
Przy okazji zainstaluj poprawkę, bo chyba nie instalowałeś:
shinobi10 [ ShadouQ ]
Nie wiem czy 5 kartek można nazwać instrukcją ,a poza tym te kartki wypełnione są informacjami o Darkest of Days i Combat Zone
Ps poprawka dodaje nowe języki do instalacji
vlodek2532 [ Senator ]
odpal instalator tt:payback i tam będzie link do rejestracji o ile dobrze pamiętam
będzie także mała ankieta. gdzie kupujesz gry, jakie cie interesują itp. itd.
shinobi10 [ ShadouQ ]
nie ma