ksips [ Legend ]
Bajka o wampirze (lata 90')
Kojarzy ktoś polski tytuł? Ewentualnie wie, gdzie mogę znaleźć odcinki z polskim lektorem/dubbingiem? :D

hctkko. [ The Prodigy ]
nr 14, nie ma polskiego odpowiednika
Fett [ Avatar ]
Wow! Pamiętam ten cykl, ale nie miałem pojęcia, że to jest Hanny-Barbery i że Family Guy się z tego wywodzi :)

Jeckyl [ Nieuk ]
Bajka była na 100% z lektorem:
Andrzej Arciszewski – ojciec Miny, siedmioletniej dziewczynki, do której przypadkiem trafił wampir
tomazzi [ Flash YD ]
Family Guy wywodzi się z tego:
ksips [ Legend ]
Była po Polsku, była ;)
hctkko. [ The Prodigy ]
chodziło mi o to że nie ma polskiego tytułu :P
ksips [ Legend ]
Aj, szkoda. Gdyby ktoś na to trafił po polsku to byłbym wdzięczny
Aen [ Anesthetize ]
Haha, pamiętam! Kablówka i Cartoon Network.
A pamiętacie chyba z tej samej serii, jak facet gotował dla dziewczyny i mu wiatr przewracał kartki książki kucharskiej?
EDIT: O, znalazłem:
To też jest genialne - moment kiedy skacze po tym robaku powodował łzy śmiechu i dalej tak jest :)
Dzięki za przypomnienie.
Devilyn [ Storm Detonation ]
Myślałem że chodzi o Hrabię Kaczulę :). Pamięta ktoś tę kapitalną bajkę?
Dziecinstwo mi się przypomina.
Chyba tylko dubbing się zmienił, kiedyś był inny.
ksips [ Legend ]
Kaczulę pamiętam :D Ale chciałem sobie tytułowego wampirka przypomnieć :D