GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bajka o wampirze (lata 90')

02.07.2010
10:48
[1]

ksips [ Legend ]

Bajka o wampirze (lata 90')



Kojarzy ktoś polski tytuł? Ewentualnie wie, gdzie mogę znaleźć odcinki z polskim lektorem/dubbingiem? :D

02.07.2010
11:01
smile
[2]

hctkko. [ The Prodigy ]


nr 14, nie ma polskiego odpowiednika

02.07.2010
11:20
[3]

Fett [ Avatar ]

Wow! Pamiętam ten cykl, ale nie miałem pojęcia, że to jest Hanny-Barbery i że Family Guy się z tego wywodzi :)

02.07.2010
11:22
smile
[4]

Jeckyl [ Nieuk ]

Bajka była na 100% z lektorem:
Andrzej Arciszewski – ojciec Miny, siedmioletniej dziewczynki, do której przypadkiem trafił wampir

02.07.2010
11:23
[5]

tomazzi [ Flash YD ]

Family Guy wywodzi się z tego:

02.07.2010
11:37
[6]

ksips [ Legend ]

Była po Polsku, była ;)

02.07.2010
12:23
[7]

hctkko. [ The Prodigy ]

chodziło mi o to że nie ma polskiego tytułu :P

02.07.2010
14:38
[8]

ksips [ Legend ]

Aj, szkoda. Gdyby ktoś na to trafił po polsku to byłbym wdzięczny

02.07.2010
14:42
[9]

Aen [ Anesthetize ]

Haha, pamiętam! Kablówka i Cartoon Network.
A pamiętacie chyba z tej samej serii, jak facet gotował dla dziewczyny i mu wiatr przewracał kartki książki kucharskiej?
EDIT: O, znalazłem:


To też jest genialne - moment kiedy skacze po tym robaku powodował łzy śmiechu i dalej tak jest :)

Dzięki za przypomnienie.

02.07.2010
14:46
[10]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Myślałem że chodzi o Hrabię Kaczulę :). Pamięta ktoś tę kapitalną bajkę?



Dziecinstwo mi się przypomina.

Chyba tylko dubbing się zmienił, kiedyś był inny.

02.07.2010
15:04
[11]

ksips [ Legend ]

Kaczulę pamiętam :D Ale chciałem sobie tytułowego wampirka przypomnieć :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.