wojtul [ Generaďż˝ ]
Spadająca gwiazda?
Wczoraj w nocy, gdy leżałem sobie w łóżku i patrzyłem w okno zaobserwowałem pewną kropkę, która się przemieszczała. Myślałem, że to spadająca gwiazda, ale nie zostawiała śladu za sobą. Przemieszczała sie dosyć szybko. Co to mogło być?! Wyglądała jak inne gwiazdy na niebie.
BlackBolt [ Senator ]
Ucho.
Yancy [ Legend ]
wojtul ---> Sztuczny satelita. Teraz takich kropek na niebie jest sporo.
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Samolot?
[5] :D
Connor_ [ Are you still there? ]
Samolot?
edit.^^ LOL
asas96_xD [ Chor��y ]
Miedzynarodowa stacja kosmiczna

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]
To byłem ja.
kubinho12 [ Gooner ]
Widok spadającej gwiazdy to jakiś ułamek sekundy, przykro mi, ale to nie to. Rzadko się trafia, trzeba mieć szczęście :)
wojtul [ Generaďż˝ ]
Wiem, że to nie była gwiazda spadająca, bo nie zostawiała śladu.
Być może samolot albo eltexo, nie wiem :P

j-bobo [ Bobek ]
asas96_xD mówi dobrze, jeśli zauważyłeś ją około godz 21.30-22.20 lecącą z zachodu na wschód i było najjaśniejszym punktem na niebie, to była stacyjka ISS o ile dopsz kojarze nazwę
wojtul [ Generaďż˝ ]
Było po 23, ale możliwe

Langert [ Generaďż˝ ]
pewnie jakieś ufo
Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]
To było ufo.

maly_17a [ Generaďż˝ ]
Włodzix z bratem.
graf_0 [ Nożownik ]
Sztuczne satelity. M.Stacja kosmiczna jest najbardziej widoczna, ale inne satelity też momentami dobrze odbijają światło słoneczne i wtedy je widać - właśnie niedługo po zachodzie słońca.

Khameir [ 5150 ]
to był międzygalaktyczny wojownik jedi

kubazek [ Konsul ]
Khameir
owned :)
Co do Tematu
mysle ze to bylo ufo ja bym juz dzwonil do nasa :)

Cichoruski [ ufonauta ]
<-[14]
Pewnie samolot
General E'qunix [ Arena Master ]
BTW, gwiazdy nie spadają.
wojtul [ Generaďż˝ ]
^^ chodzi o meteory , ale potocznie nazywa je się spadającymi gwiazdami :P