GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spadająca gwiazda?

02.07.2010
10:29
[1]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Spadająca gwiazda?

Wczoraj w nocy, gdy leżałem sobie w łóżku i patrzyłem w okno zaobserwowałem pewną kropkę, która się przemieszczała. Myślałem, że to spadająca gwiazda, ale nie zostawiała śladu za sobą. Przemieszczała sie dosyć szybko. Co to mogło być?! Wyglądała jak inne gwiazdy na niebie.

02.07.2010
10:30
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Ucho.

02.07.2010
10:31
[3]

Yancy [ Legend ]

wojtul ---> Sztuczny satelita. Teraz takich kropek na niebie jest sporo.

02.07.2010
10:32
[4]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Samolot?

[5] :D

02.07.2010
10:32
[5]

Connor_ [ Are you still there? ]

Samolot?

edit.^^ LOL

02.07.2010
10:33
[6]

asas96_xD [ Chor��y ]

Miedzynarodowa stacja kosmiczna

02.07.2010
10:33
smile
[7]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

To byłem ja.

02.07.2010
10:37
[8]

kubinho12 [ Gooner ]

Widok spadającej gwiazdy to jakiś ułamek sekundy, przykro mi, ale to nie to. Rzadko się trafia, trzeba mieć szczęście :)

02.07.2010
10:43
[9]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Wiem, że to nie była gwiazda spadająca, bo nie zostawiała śladu.
Być może samolot albo eltexo, nie wiem :P

02.07.2010
10:50
smile
[10]

j-bobo [ Bobek ]

asas96_xD mówi dobrze, jeśli zauważyłeś ją około godz 21.30-22.20 lecącą z zachodu na wschód i było najjaśniejszym punktem na niebie, to była stacyjka ISS o ile dopsz kojarze nazwę

02.07.2010
10:55
[11]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Było po 23, ale możliwe

02.07.2010
10:57
smile
[12]

Langert [ Generaďż˝ ]

pewnie jakieś ufo

02.07.2010
11:05
[13]

Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]

To było ufo.

02.07.2010
11:14
smile
[14]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Włodzix z bratem.

02.07.2010
11:15
[15]

graf_0 [ Nożownik ]

Sztuczne satelity. M.Stacja kosmiczna jest najbardziej widoczna, ale inne satelity też momentami dobrze odbijają światło słoneczne i wtedy je widać - właśnie niedługo po zachodzie słońca.

02.07.2010
11:32
smile
[16]

Khameir [ 5150 ]

to był międzygalaktyczny wojownik jedi

02.07.2010
11:51
smile
[17]

kubazek [ Konsul ]

Khameir

owned :)

Co do Tematu

mysle ze to bylo ufo ja bym juz dzwonil do nasa :)

02.07.2010
12:09
smile
[18]

Cichoruski [ ufonauta ]

<-[14]

Pewnie samolot

02.07.2010
12:18
[19]

General E'qunix [ Arena Master ]

BTW, gwiazdy nie spadają.

02.07.2010
12:34
[20]

wojtul [ Generaďż˝ ]

^^ chodzi o meteory , ale potocznie nazywa je się spadającymi gwiazdami :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.