hubercik015 [ Puste pole ]
Padnięta Era G1 - Gwarancja w ERZE.
Witam. Dzisiaj od rana chciałem na swoim G1 sprawdzić pocztę. Rozsuwam go a tu nie działa dotyk. No to zresetowałem go. Telefon się wyłączył ale już się nie włączył. Nie reaguje także na ładowarkę( nie świeci się dioda). W internecie czytałem o tym problemie i jedni pisali, że niby soft a inni, że płyta poszła się ... . Mam go na gwarancji także pójdzie on do ery na gwarancję i tu są moje pytania:
- Czy dostanę jakiś zastępczy telefon? Chodzi mi po prostu o telefon którym dam radę zadzwonić i napisać smsa.
- Ile mniej więcej może trwać naprawa?