GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WarRock

02.07.2010
09:10
smile
[1]

Kustor [ Junior ]

WarRock

no xD o czym tu gadać poprostu gra internetowa akcji mamnadzieje ze sie spodoba :D

02.07.2010
09:22
[2]

XneoX [ Why So Serious? ]

Nawet fajna, kiedyś miałem dziesiąty lvl i dalej już mi się grać nie chciało ;)

02.07.2010
09:37
[3]

Ragnus [ thrash ]

Fajna gra, gdyby nie to, że punkbuster tam gówno daje, i bez czitów nic nie zdziałasz.

02.07.2010
10:20
[4]

sYc82pl [ Chor��y ]

Ahh to były czasy.. i ładny kawałek, życia. Fajna gra - grafika przeterminowana, ale grywalność pierwsza klasa, szkoda że podejście koreańców do zabezpieczeń, a właściwie jego brak doprowadził do tego, że czasami na meczach było więcej niewidzialnych/latających/strzelających seriami z rpg oszustów, niż uczciwie grających. Na plus można policzyć finał w Korei z Polish Hussars w roli głownej :)

02.07.2010
13:49
[5]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Nie spodoba sie, bo czasy jej świetności dawno minęły.

02.07.2010
14:06
[6]

novi.. [ Senator ]

Wciąż jest pełno cziterów? Bo ostatnio myślałem nad powrotem do gry, tylko te czity skutecznie odstraszają.

Z tego co pamiętam na koncie mam 19lvl.

02.07.2010
14:13
[7]

DaDek szuka klucza [ Konsul ]

cziterów nadal jest od groma ! ;/
niestety

02.07.2010
17:09
[8]

Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]

No macie racje bo 20% osób których tam grają to cheaterzy

02.07.2010
17:19
[9]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Ja pograłem z miesiąc i zostałem uznany za czitera, zbanowali mnie na ip chyba, żałose...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.