
Kustor [ Junior ]
WarRock
no xD o czym tu gadać poprostu gra internetowa akcji mamnadzieje ze sie spodoba :D
XneoX [ Why So Serious? ]
Nawet fajna, kiedyś miałem dziesiąty lvl i dalej już mi się grać nie chciało ;)
Ragnus [ thrash ]
Fajna gra, gdyby nie to, że punkbuster tam gówno daje, i bez czitów nic nie zdziałasz.
sYc82pl [ Chor��y ]
Ahh to były czasy.. i ładny kawałek, życia. Fajna gra - grafika przeterminowana, ale grywalność pierwsza klasa, szkoda że podejście koreańców do zabezpieczeń, a właściwie jego brak doprowadził do tego, że czasami na meczach było więcej niewidzialnych/latających/strzelających seriami z rpg oszustów, niż uczciwie grających. Na plus można policzyć finał w Korei z Polish Hussars w roli głownej :)
Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Nie spodoba sie, bo czasy jej świetności dawno minęły.
novi.. [ Senator ]
Wciąż jest pełno cziterów? Bo ostatnio myślałem nad powrotem do gry, tylko te czity skutecznie odstraszają.
Z tego co pamiętam na koncie mam 19lvl.
DaDek szuka klucza [ Konsul ]
cziterów nadal jest od groma ! ;/
niestety
Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]
No macie racje bo 20% osób których tam grają to cheaterzy
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Ja pograłem z miesiąc i zostałem uznany za czitera, zbanowali mnie na ip chyba, żałose...