GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy dana gra mi pójdzie [1]

02.07.2010
09:09
smile
[1]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Czy dana gra mi pójdzie [1]

W tym wątku dyskutujemy o tym czy dana gra ruszy na podanym przez zainteresowaną osobę komputerze . Zrobiiłem ten wątek żeby nie spamowac na forum już tego tupu wątkami . Teraz śmiało możecie kierowac pytania :)

02.07.2010
09:14
[2]

gnoll [ Legend ]

Był taki watek, zdechł, dzieci Neo wolą dać osobny wątek typu " czy gra gta4 pojdzie mi na tym kalkulatorze bo nie wiem.... blablabla".

02.07.2010
09:54
smile
[3]

Dell` s [ d-_-b ]

Było i to już wiele razy.

02.07.2010
12:07
smile
[4]

Adrianziomal [ Samael ]

Czy na sprzęcie z sygnaturki pójdzie mi pong?

spoiler start
W ogóle takie wątki są niepotrzebne, bo info o wymaganiach sprzętowych, a zwłaszcza testy są w internecie. Wystarczy trochę pogooglować ;)
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.