
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Czy dana gra mi pójdzie [1]
W tym wątku dyskutujemy o tym czy dana gra ruszy na podanym przez zainteresowaną osobę komputerze . Zrobiiłem ten wątek żeby nie spamowac na forum już tego tupu wątkami . Teraz śmiało możecie kierowac pytania :)
gnoll [ Legend ]
Był taki watek, zdechł, dzieci Neo wolą dać osobny wątek typu " czy gra gta4 pojdzie mi na tym kalkulatorze bo nie wiem.... blablabla".

Dell` s [ d-_-b ]
Było i to już wiele razy.

Adrianziomal [ Samael ]
Czy na sprzęcie z sygnaturki pójdzie mi pong?