GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

XboX live

02.07.2010
09:02
[1]

afen [ Konsul ]

XboX live

Co trzeba zakupić aby mieć xbox live mam tylko kabel do internety ile kosztuje karta gold na np. 3 miesiące

02.07.2010
09:08
smile
[2]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Tutaj - za 56zł. Bardzo polecam ten sklep.

02.07.2010
09:52
smile
[3]

ryder wieczny palacz [ Pretorianin ]

Xbox Live NIE DZIAŁA NA TERENIE POLSKI

edit:


"Firma Microsoft zapowiedziała oficjalny start usługi Xbox LIVE w Polsce, który nastąpi jesienią 2010 roku."

02.07.2010
09:58
[4]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[3]

weź synek się nie odzywaj jak się nie znasz, dobrze?

02.07.2010
10:36
smile
[5]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

"Xbox Live NIE DZIAŁA NA TERENIE POLSKI"

OMG!

EPIC FAIL!

02.07.2010
10:40
[6]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Xbox Live NIE DZIAŁA NA TERENIE POLSKI

Ty w ogóle masz xboxa?

02.07.2010
10:42
[7]

yazz_aka_maish [ Legend ]

56zl za 3 miesiace? Daj pan spokoj, na Allegro rok za 130:

02.07.2010
10:48
[8]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

ryder wieczny palacz--> Musisz rozróżniać pewne pojęcia... bo napisanie, że dana usługa "Nie działa" na terenie danego kraju, a nie jest w nim oficjalnie uruchomiona, to diametralnie odmienne rzeczy. Nie będę silił się tutaj na wykład ale napiszę Ci tylko pokrótce, iż Live (zakładając, że użytkownik rejestruje się na region np. UK) jest usługą, która jak najbardziej działa na terenie polski, a to, iż nie jest na niej dostępna, no... tutaj musiałbym się zagłębiać, a i tak pewnie nie przeczytasz mojego postu więc - nie warto się wysilać...

$erek47--> Nie wiem czy pytanie do mnie kierowane ale jeśli tak, to odp. w sygnaturce. :) A uzasadnienie mojego oburzenia z postu [5] znajdziesz w wypowiedzi ^ do usera o nicku: ryder wieczny palacz.

02.07.2010
10:54
[9]

$erek47 [ Veteran Gear ]

lajtowy ziomek:) --> Nie to pytanie było do autora. Ja zanim kupiłem Xboxa wiedziałem, że w Polsce Live nie działa i trzeba się rejestrować na inny kraj. Każdy właściciel Xboxa powinien to wiedzieć

02.07.2010
10:59
[10]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

$erek--> No tak właśnie myślałem, że źle to odczytałem...:) zresztą Ciebie już trochę na forum znam i w sumie powinienem nawet się głupio nie pytać bo wiem, że Ty konfliktowy nie jesteś... ;P

Sry, za offtopa.

02.07.2010
11:34
[11]

afen [ Konsul ]

do tematu!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.