GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ma ktoś pocztę na onecie?

02.07.2010
06:15
[1]

Ziomczyk [ Konsul ]

Ma ktoś pocztę na onecie?

Od dawna używam skrzynki mailowej na onecie. Dziś próbuje się zalogować i pojawia się Błąd logowania. Przypomnienie hasła nie działa gdyż pole pytanie jest puste. Nie wiem czy ktoś to usunął czy onet ma jakas awarię. U was wszystko w porzadku jesli chodzi o poczte na onecie? Czy jest mozliwosc zgloszenia gdzies tego?

02.07.2010
06:17
[2]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Ja już byłem zalogowany ale jak teraz załączam pocztę to wyskakuję "Błąd połączenia do podsystemu (PWA)."

02.07.2010
06:17
[3]

HumanGhost [ Senator ]

Jakiś błąd onetu jest. Mam tak samo. Zdarza się to co jakiś czas. ;]

02.07.2010
06:21
[4]

Ziomczyk [ Konsul ]

Spadł mi kamień z serca bo już sie obawiałem że ktoś przejął konto

02.07.2010
06:21
smile
[5]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Tak macius z klanu zrobił ci włamxD


Uważaj na niego jest agresywny już cię namierza ;D


Ma ktoś pocztę na onecie? - Łoker men
02.07.2010
06:22
[6]

Ziomczyk [ Konsul ]

kto wie, róznie bywa :)

02.07.2010
06:34
smile
[7]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Uwielbiam tą scenkę jest pro;D



Ale ta mnie rozwala do dziś

02.07.2010
06:44
[8]

c_N_mooris [ little_psychos ]

Nie mam tam poczty ale kolega z pracy miał podobnie na WP i wczoraj opowiadał kiedy do niego zadzwonili właśnie z WP.

Ponoć w sieci pojawiła sie lista loginów i haseł z różnych portali i poblokowali konta. Kiedy do nich napisał kazali zadzwonić żeby potwierdzić tożsamość. Oczywiście numer za 2zł/min. Kumpel napisał jeszcze raz zjebawszy wszystkich z góry do dołu oraz podając swój numer.

Wczoraj w trakcie trwania dniówki zadzwonił ktoś z wp, potwierdził dane i odblokowali konto.

W skrócie: Możecie mieć problemy.

02.07.2010
06:58
smile
[9]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Mi się zalogowało i ładuję się w nieskończoność

02.07.2010
07:13
smile
[10]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

mi już działa;)

02.07.2010
09:01
smile
[11]

ProTyp [ For the Horde! ]

Onet jest dupny ;). Polecam Gmaila

02.07.2010
09:41
[12]

Yancy [ Legend ]

Mam jakieś 12 lat jedną skrzynkę na onecie - zero problemów. No, może poza jednym. Jest problem z GOL-em. Po zmianie danych - nie da się aktywować konta bo nie przychodzi mail :D To mi potwierdziła pomoc techniczna GOL-a. Musiałem podać innego maila.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.