KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Posiadacze kont Xfire.
Dzień dobry, a raczej dobry wieczór. W tym wątku chciałbym abyśmy pokazywali swoje konta z xfire. Czyli nasze zdjęcia , filmy video i czas który spędzamy przy grach :) Dowiemy się kto co lubi najbardziej :)
HUtH [ pr0crastinator ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7515915 :)