GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ciekawa informacja z demotów

02.07.2010
00:05
[1]

SutiL [ Generaďż˝ ]

ciekawa informacja z demotów

znalazłem takie coś, i jakoże zwierzętami sam się nie przejmuję czy interesuję, ale nie wolno traktować żywej istoty w jakikolwiek brutalny sposób.

02.07.2010
00:08
[2]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

yy?A skąd wiesz czy dało się zrobić coś innego? Może to byl jedyny sposób ,aby uratowac kota?

02.07.2010
00:10
[3]

Ziom91 [ ohjehr ]

Gówniane zdjęcie ci pokazali i już wierzysz, że go spalili czy jak? Zgadzam się z panem powyżej. Na 100 procent jakaś operacja i inaczej kota odratować się nie dało. A chyba lepiej żeby żył. Demoty to g****.

02.07.2010
00:19
[4]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Tak zgadza się widocznie operacja usunięcia kończyny to jedyny wybór by uratować kota

02.07.2010
00:27
[5]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Missunderstanding

02.07.2010
00:30
[6]

PatriciusG [ Legend ]

Ciekawa informacja? Co ty nie wiedziałeś o tym, że czasami są przypadki, w których się amputuje kończyny czy, że ludzie źle traktują zwierzęta?

Swoją drogą... 'Demotywatory' polskie są tak bezsensowne...

Juanhijuan -> Jeszcze nie jest. Ale jak będzie, to są tacy co by tak zrobili.

02.07.2010
00:31
smile
[7]

Ziom91 [ ohjehr ]

PatriciusG - dzieciaki się do tego dorwały i same zaczęły robić własne, żałosne produkty, albo mówić ,,a widziałeś tego demota". Zresztą nie tylko dzieciaki. Ludzie w wieku 16-20 lat też. I to jest smutne :((

02.07.2010
00:33
[8]

zoloman [ Legend ]

gdzie jest ta ciekawa informacja?

02.07.2010
00:34
[9]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

PatriciusG ---> Ostatnio na wykładzie dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak "zespół niechcianej kończyny" i np. w Anglii wykonuje się operację amputacji u takich ludzi.

W "psychozie" tej ludzie są zdolni do odrąbania sobie nogi/ręki, dlatego gdy taka "choroba" zostanie potwierdzona przez specjalistów przeprowadza się normalną operację amputacji.

02.07.2010
02:04
[10]

Kogee [ Kogi ]

Fakt, że mało to widoczne, ale sytuację macie wyjaśnioną w pierwszym komentarzu, nie trzeba od razu krytykować (delikatnie mówiąc) autora. No ale jak jest moda na mieszanie z błotem demotywatorów, to jazda...

02.07.2010
10:20
[11]

SutiL [ Generaďż˝ ]

mnie nie chodzi o tenwidok ale o treść w tym, o kolesiu co torturuje zwierzęta, i może ktoś jest z tamtąd blisko i moze jakoś wpłynąć.

02.07.2010
10:42
[12]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Ziom

to 16-20 juz nie sa dzieciaki? Dla mnie dzieciakiem sie jest tak do 30-tki :P No niech bedzie, ze do 25...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.