GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co obejrzeć ?

01.07.2010
23:56
[1]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Co obejrzeć ?

Mam kilka pozycji i co z tego byście polecili ?

1. Running Scared
2. We were Soldiers
3. Hitman
4. 24 godziny
5. Atonement
6. Shoot Em Up
7. Easy Rider - bardzo stary film, ale może warto ?

02.07.2010
00:03
[2]

zoloman [ Legend ]

Easy Rider, co z tego że stary? Ewentualnie We were soldiers jak bardzo lubisz wojenne, albo Shootem up jak chcesz bezmyślnej i efektownej rozwałki.

02.07.2010
00:22
[3]

Ziom91 [ ohjehr ]

We Were Soldiers i 24 Godziny. Szczerze - tylko to kojarzę :) Ignorant ze mnie. Ale że obie niezłe to poświęć trochę czasu. Tylko że na 24H to trzeba z tydzień :)

02.07.2010
00:30
[4]

HUtH [ pr0crastinator ]

tylko Atonement i Easy Rider się wybijają. Reszta ewentualnie. Ale pewnie i tak już coś wybrałeś.

02.07.2010
00:33
[5]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Mnie bardzo przypadł do gustu Hitman :)

02.07.2010
00:38
smile
[6]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Widzę, że każdy tytuł już został "zaproponowany". Włączyłem Byliśmy Żołnierzami, a w kolejnych dniach zobaczę resztę.

02.07.2010
00:46
[7]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Taak, Byliśmy Żołnierzami, świetny film, naprawdę wydaje się być b. realistyczny :)

spoiler start

Aż czuć te emocje kiedy Amerykańscy żołnierze zostają prawie bez amunicji i muszą utrzymać jakieś strategiczne miejsce. Świetny motyw :)
spoiler stop

02.07.2010
01:14
[8]

HUtH [ pr0crastinator ]

Ta. Prawie się porzygałem z tego patosu. Już w trailerze można rzygać :P

02.07.2010
01:24
[9]

peterkarel [ DX ARMY ]

Byliśmy żołnierzami

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.