Juanhijuan [ Hawkeye ]
Co obejrzeć ?
Mam kilka pozycji i co z tego byście polecili ?
1. Running Scared
2. We were Soldiers
3. Hitman
4. 24 godziny
5. Atonement
6. Shoot Em Up
7. Easy Rider - bardzo stary film, ale może warto ?
zoloman [ Legend ]
Easy Rider, co z tego że stary? Ewentualnie We were soldiers jak bardzo lubisz wojenne, albo Shootem up jak chcesz bezmyślnej i efektownej rozwałki.
Ziom91 [ ohjehr ]
We Were Soldiers i 24 Godziny. Szczerze - tylko to kojarzę :) Ignorant ze mnie. Ale że obie niezłe to poświęć trochę czasu. Tylko że na 24H to trzeba z tydzień :)
HUtH [ pr0crastinator ]
tylko Atonement i Easy Rider się wybijają. Reszta ewentualnie. Ale pewnie i tak już coś wybrałeś.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Mnie bardzo przypadł do gustu Hitman :)

Juanhijuan [ Hawkeye ]
Widzę, że każdy tytuł już został "zaproponowany". Włączyłem Byliśmy Żołnierzami, a w kolejnych dniach zobaczę resztę.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Taak, Byliśmy Żołnierzami, świetny film, naprawdę wydaje się być b. realistyczny :)
HUtH [ pr0crastinator ]
Ta. Prawie się porzygałem z tego patosu. Już w trailerze można rzygać :P
peterkarel [ DX ARMY ]
Byliśmy żołnierzami