GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

3D Bez Okularów

01.07.2010
23:26
[1]

skizo [ Centurion ]

3D Bez Okularów

Jako ,że 3d jest juz wszechobecne postanowiłem poszukać na necie fajnych filmów zeby sobie pooglądać i wpadłem na coś takiego jak "Cross-eyed" na stronie youtube btw wiedzieliście ,że juz na YT jest ikonka "3D" ?

Odpaliłem filmik i az sie wystraszyłem ,że bez okularów to działa tylko trzeba zrobić lekkiego zeza ; ) Proponuje abyście obejrzeli pierw ten film ponieważ jest tam instrukcja




A potem np ten ; ), z tym ze w opcji 3d wybieramy Cross eyed




i ważne abyście wyświetlili film na pełnym ekranie


jak bylo to sorry ; )
Jak wam sie nie uda 1 razem próbujcie dalej

01.07.2010
23:36
[2]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Te filmiki można oglądać w tych papierowych badziewiach dwukolorowych zwanych okularami 3d na zwykłym monitorze? Kiedyś chyba Polsat "Szczęki" puszczał w 3d i promował te okularki.

01.07.2010
23:38
smile
[3]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Nie potrafię tego zrobić :/

[4] cały czas się staram. :)

01.07.2010
23:40
[4]

skizo [ Centurion ]

promilus1 tu chodzi o to ,że nie potrzebujesz w ogóle okularów

Mada Fakir postaraj sie zrobić tak jak mowi instrukcja w 1 filmie mi wyszło za 3 razem ; )

01.07.2010
23:40
[5]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Hehe wyszło mi ale to 3D takie badziewne ...

01.07.2010
23:46
[6]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

fajne

01.07.2010
23:58
[7]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

E tam pierdziele nie ryzykuje, jeszcze mnie zawieje albo ktoś mnie uderzy w tył głowy i kurde zostanie mi ten zez ;/

W wyborczej raz dawali 3D okularki to mam ;]

02.07.2010
00:00
[8]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

promilus1 tu chodzi o to ,że nie potrzebujesz w ogóle okularów


Wiem, ale tam są do wyboru różne opcje przy tym 3d, a robić zeza, by oglądąć filmiki trójwymiarowe to nie mam zamiaru. Wystarczy, że obejrzałem kilka zdjęć w ten sposób.

02.07.2010
00:06
[9]

toaster [ MrBook? ]

Jedyne co jest dobre w tym 1szym filmiku to muzyka.

02.07.2010
00:11
[10]

KoSmIt [ Like No Other ]

Z tym uderzeniem i zostaniem zeza to mit. Tak naprawdę zez powoduje niedowład mięśnia oka.

Btw ja to zrobiłem tak, że skupiłem wzrok na przezroczystej folii i ją sobie oddalałem od ekranu i wyszło.

02.07.2010
00:18
[11]

likfidator2 [ Konsul ]

Ja mam lepszy sposób, wystarczy wyjrzeć przez okno, żeby zobaczyć 3D bez okularów (no chyba, że ktoś ma taką wadę wzroku, że bez okularów nic nie zobaczy).
A tak na poważne, to liczy się treść, a nie to czy jest w HD czy 3D.
Ja praktycznie wszystkie domowe techniki 3D przetestowałem, ale doszedłem do wniosku, że nie jest mi potrzebna taka technologia. Dobra gra bawi bez 3D, a kiepski film nie będzie dobry tylko dlatego, że przedmioty będą wystawały z ekranu.

02.07.2010
00:20
[12]

Ziom91 [ ohjehr ]

Przede wszystkim jakość dźwięku, a nie tylko obrazu. Ale powiedzcie mi - po co mi np. mecz w 3D? Żebym się poczuł jak na boisku? Za cholerę się nie poczuję!

02.07.2010
00:56
[13]

faust7 [ FullMetal Alchemist ]

Kiedy ja się uczyłem wpierw zrobiłem 3 obrazki a później próbowałem ustawić ostrość tego środkowego... a... i lepiej odsunąć głowę niż przybliżać...z bliska trudniej...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.