GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Demotywator

01.07.2010
22:27
[1]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

Demotywator

Jedyny demotywator z tej beznadziejnej strony :)

01.07.2010
22:30
[2]

wysiak [ Legend ]

To nie jest demotywator.

Poza tym - zla kategoria.

01.07.2010
22:31
smile
[3]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

HAHAHAHAHAHA

01.07.2010
22:48
smile
[4]

Mikołaj™ [ Konsul ]

Ale mnie zdemotywował, no niech Cie... Aż zwątpiłem w sens mojego życia...

01.07.2010
22:57
[5]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

rzal w hói

nawet to nie jest demotywator

01.07.2010
23:21
[6]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

oj tak wypłaczcie się na czyimś ramieniu ... On jak widać nie ma demotywować tylko śmieszyć i skończcie te "rzalowe" komentarze

01.07.2010
23:24
smile
[7]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

haha :D xD

02.07.2010
00:17
[8]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Heheh dobre jak i zając postrach lasu ;)

02.07.2010
00:19
smile
[9]

Ziom91 [ ohjehr ]

Zgoda - strona beznadziejna, ale Demot też

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.