ŁuQciu5253 [ Konsul ]
Demotywator
Jedyny demotywator z tej beznadziejnej strony :)
wysiak [ Legend ]
To nie jest demotywator.
Poza tym - zla kategoria.

hbk18 [ Generaďż˝ ]
HAHAHAHAHAHA

Mikołaj™ [ Konsul ]
Ale mnie zdemotywował, no niech Cie... Aż zwątpiłem w sens mojego życia...
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
rzal w hói
nawet to nie jest demotywator
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
oj tak wypłaczcie się na czyimś ramieniu ... On jak widać nie ma demotywować tylko śmieszyć i skończcie te "rzalowe" komentarze

Kerth [ Forumowy Pirat ]
haha :D xD
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Heheh dobre jak i zając postrach lasu ;)

Ziom91 [ ohjehr ]
Zgoda - strona beznadziejna, ale Demot też