GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dreszcze zachwytu

01.07.2010
22:18
[1]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Dreszcze zachwytu

Co u was najczęściej wywołyje dreszcze zachwytu, że aż takie ciarki was przechodzą po plecach? Bo u mnie to chyba najczęściej dobra muzyka z uniosłymi momentami.

01.07.2010
22:19
[2]

toaster [ MrBook? ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10412743&N=1

01.07.2010
22:20
[3]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Rzadko takowe miewam. Ostatnim razem w czasie MAN IN THE MIRROR na THIS IS IT w kinie :)

01.07.2010
22:22
[4]

HETRIX22 [ PLEBS ]

[2] Napisz o co chodzi bo ja Cię nie rozumiem.

01.07.2010
22:22
[5]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Zawsze podczas oglądania THIS IS IT. Moim zdaniem mistrzostwo muzyczne i filmowe ;) Niekiedy jak słucham mistrzowskie kawałki muzyczne to też mam :)

01.07.2010
22:24
[6]

rap [ Pretorianin ]



Zawsze i wszędzie, zakochałem się w tym kawałku.

01.07.2010
22:40
[7]

Mikołaj™ [ Konsul ]

Kiedy zamknę oczy i w ciszy słucham

01.07.2010
23:29
[8]

Aen [ Anesthetize ]

Moment kiedy dziewczyna rozkłada uda.

01.07.2010
23:32
[9]

zoloman [ Legend ]

scena, w której il brutto biegnie po cmentarzu w rytm ecstasy of gold

01.07.2010
23:32
[10]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

kiedy oglądam jakiś film i jest moment zwycięstwa czy coś w tym stylu . Akurat dzisiaj miałem jak oglądałem " Jak wytresować smoka " :)

Pozdrawiam

01.07.2010
23:52
[11]

Lucky_ [ god ]

Gdy mój samochód odpali.

01.07.2010
23:55
smile
[12]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Moment kiedy dziewczyna rozkłada uda. Jedyna poprawna odpowiedź na to pytanie.

02.07.2010
00:02
[13]

E_G300 [ Damian ]

Gdy dziewczyna zostaje na noc

02.07.2010
00:05
[14]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Dobra muzyka, jakaś wybitnie przyjemna myśl i różne, niepowtarzalne sytuacje, od pierwszego pocałowania dziewczyny po pierwszy występ z gitarą przed ludźmi.

02.07.2010
00:11
smile
[15]

Ziom91 [ ohjehr ]

Led Zeppelin i skoki Adama Małysza. A płacz Angelo Badalamenti.

PS Zepp's Rule! A nie jakieś techno :)

02.07.2010
00:13
[16]

platfoos [ Pretorianin ]

Ulubiona muzyka (muzyka z Władcy Pierścieni)
Gdy budze sie o 5:20 i świeci słońce

02.07.2010
00:16
[17]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Ciarki, dreszcz zachwytu... hmmm orgazm :D wiadomo

02.07.2010
00:23
[18]

HUtH [ pr0crastinator ]

Ja to bym się chciał dowiedzieć jak to się dzieje, że ma się te dreszcze, i dlaczego akurat powoduje je jakaś wyniosła muzyka, a nie czilautowy muzyczny relaks, który daje mi więcej przyjemności?

02.07.2010
00:26
[19]

Ziom91 [ ohjehr ]

Wiesz takie nagłe TADAAA, to może przerazić :) Choć nie rozumiem o co autorowi wątku chodzi z tą wyniosłością muzyki. Chodzi ci o takie TADAAA nagłe (:)) czy np. coś jak wstęp do Whole Lotta Love, Zeppelinów?

02.07.2010
00:34
[20]

KoSmIt [ Like No Other ]

Raczej coś w stylu szarży Rohirrimów :) Zawsze ciarki przechodzą :D no i Armageddon :) A Hide & Seek to tylko by Imogen Heap.

02.07.2010
00:40
[21]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Końcówka piosenki - Welcome to the Jungle. Szczególnie gdy gra się w Guitar Hero na konkretnie głośnych głóśnikach :)

02.07.2010
01:26
[22]

peterkarel [ DX ARMY ]

zawsze gdy gra ta muzyczka :D

i gdy ten gość zaczyna śpiewać :

dużo jest takich momentów

02.07.2010
01:27
[23]

HUtH [ pr0crastinator ]

Ziom <- zdecydowanie Zeppelini :D Fakt tez, że we Władcy Pierścieni sporo takich momentów z ciarami przy tej wyniosłej muzyce i właśnie to mnie ciekawi: nie widzę w tym nić wzruszającego czy super przyjemnego, wręcz mnie ten patos irytuje, ale jednak przy nagłym wybuchu tej muzyki ciary mam.

02.07.2010
01:46
smile
[24]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Ostatnio z tego co pamiętam to miałem takie ciary jak Iniesta strzelił Chelsea w doliczonym czasie gry ;]

02.07.2010
11:58
[25]

HETRIX22 [ PLEBS ]

No dobra skoro już tak dokładnie chcecie wiedzieć to prosze


Też występują ale żadziej w takich zwykłych utworach jak...

02.07.2010
12:02
smile
[26]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Quatro Head Shot :3


Lista wyświetlających się ofiar, bo multi bani.

spoiler start
Moment kiedy dziewczyna rozkłada uda. Może nie tyle to, ale kiedy zdajesz sobie sprawę co się zaraz stanie :D
spoiler stop

02.07.2010
12:35
smile
[27]

Boczek z kiepskich [ Centurion ]

Filmik początkowy w pierwszym CoD no i rap(ahhhh uwielbiam słuchać kawałków method man'a,Eazy E i Nas'a :)

02.07.2010
12:47
[28]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

a u mnie to muzyka z Archiwum X (posłuchajcie sobie w nocy kiedy jest ciemno, nie będziecie mogli zasnąć)

02.07.2010
13:33
smile
[29]

mefsybil [ Legend ]

Kiedy słucham soundtracku z filmu Grease, tyle że w innym wykonaniu :) Miałem okazję usłyszeć na żywo, coś pięknego :)

02.07.2010
14:12
[30]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Lucifer Behemotha

02.07.2010
14:20
[31]

czekers [ Legend ]

jak sie budze w sobote i nie mam kaca

04.07.2010
09:16
smile
[32]

mefsybil [ Legend ]

mr 45 --> Dokładnie! Ostatnie 2 minuty są proste, ale jakże fantastyczne!

04.07.2010
09:22
smile
[33]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Painkiller - Judas Priest







Ta solówka, ta piosenka:



(od 4 minuty)

04.07.2010
12:50
smile
[34]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Dreszcze zachwytu... hmm... Pieniądze of-coz

04.07.2010
13:13
[35]

ZoolPl [ Pretorianin ]

Ohhh za każdym razem bez wyjątków, solówka Slasha z GnR- Sweet Child O'Mine!! przepiękne T_T...

04.07.2010
13:16
[36]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]



m.in

04.07.2010
13:19
[37]

ppaatt1 [ Trekker ]





Ostatni rozwala poślady w drobny mak. Chciałbym to na żywo odsłuchać. Musi to być niezwykłe przeżycie.

04.07.2010
13:30
[38]

adam11$13 [ In Paradise City ]

''Dirty Diana'' i ''Give in to me'' MJ



04.07.2010
13:39
smile
[39]

kubomił [ Legend ]

Michael Jackson - Jam




Metallica - Cyanide

4:35 :O


Eminem - Session One




To piosenki na których ostatnio mam nieziemskie ciary : )

04.07.2010
13:47
[40]

kubazek [ Konsul ]

Kiedy mam Wolny Dom i Zostaje Dziewczyna na noc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.