HETRIX22 [ PLEBS ]
Dreszcze zachwytu
Co u was najczęściej wywołyje dreszcze zachwytu, że aż takie ciarki was przechodzą po plecach? Bo u mnie to chyba najczęściej dobra muzyka z uniosłymi momentami.
toaster [ MrBook? ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10412743&N=1
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Rzadko takowe miewam. Ostatnim razem w czasie MAN IN THE MIRROR na THIS IS IT w kinie :)
HETRIX22 [ PLEBS ]
[2] Napisz o co chodzi bo ja Cię nie rozumiem.
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Zawsze podczas oglądania THIS IS IT. Moim zdaniem mistrzostwo muzyczne i filmowe ;) Niekiedy jak słucham mistrzowskie kawałki muzyczne to też mam :)
rap [ Pretorianin ]
Zawsze i wszędzie, zakochałem się w tym kawałku.
Mikołaj™ [ Konsul ]
Kiedy zamknę oczy i w ciszy słucham
Aen [ Anesthetize ]
Moment kiedy dziewczyna rozkłada uda.
zoloman [ Legend ]
scena, w której il brutto biegnie po cmentarzu w rytm ecstasy of gold
ŁuQciu5253 [ Konsul ]
kiedy oglądam jakiś film i jest moment zwycięstwa czy coś w tym stylu . Akurat dzisiaj miałem jak oglądałem " Jak wytresować smoka " :)
Pozdrawiam
Lucky_ [ god ]
Gdy mój samochód odpali.

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Moment kiedy dziewczyna rozkłada uda. Jedyna poprawna odpowiedź na to pytanie.
E_G300 [ Damian ]
Gdy dziewczyna zostaje na noc
rog1234 [ Gold Cobra ]
Dobra muzyka, jakaś wybitnie przyjemna myśl i różne, niepowtarzalne sytuacje, od pierwszego pocałowania dziewczyny po pierwszy występ z gitarą przed ludźmi.

Ziom91 [ ohjehr ]
Led Zeppelin i skoki Adama Małysza. A płacz Angelo Badalamenti.
PS Zepp's Rule! A nie jakieś techno :)
platfoos [ Pretorianin ]
Ulubiona muzyka (muzyka z Władcy Pierścieni)
Gdy budze sie o 5:20 i świeci słońce
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Ciarki, dreszcz zachwytu... hmmm orgazm :D wiadomo
HUtH [ pr0crastinator ]
Ja to bym się chciał dowiedzieć jak to się dzieje, że ma się te dreszcze, i dlaczego akurat powoduje je jakaś wyniosła muzyka, a nie czilautowy muzyczny relaks, który daje mi więcej przyjemności?
Ziom91 [ ohjehr ]
Wiesz takie nagłe TADAAA, to może przerazić :) Choć nie rozumiem o co autorowi wątku chodzi z tą wyniosłością muzyki. Chodzi ci o takie TADAAA nagłe (:)) czy np. coś jak wstęp do Whole Lotta Love, Zeppelinów?
KoSmIt [ Like No Other ]
Raczej coś w stylu szarży Rohirrimów :) Zawsze ciarki przechodzą :D no i Armageddon :) A Hide & Seek to tylko by Imogen Heap.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Końcówka piosenki - Welcome to the Jungle. Szczególnie gdy gra się w Guitar Hero na konkretnie głośnych głóśnikach :)
peterkarel [ DX ARMY ]
zawsze gdy gra ta muzyczka :D
i gdy ten gość zaczyna śpiewać :
dużo jest takich momentów
HUtH [ pr0crastinator ]
Ziom <- zdecydowanie Zeppelini :D Fakt tez, że we Władcy Pierścieni sporo takich momentów z ciarami przy tej wyniosłej muzyce i właśnie to mnie ciekawi: nie widzę w tym nić wzruszającego czy super przyjemnego, wręcz mnie ten patos irytuje, ale jednak przy nagłym wybuchu tej muzyki ciary mam.

matirixos [ BLAUGRANA ]
Ostatnio z tego co pamiętam to miałem takie ciary jak Iniesta strzelił Chelsea w doliczonym czasie gry ;]
HETRIX22 [ PLEBS ]
No dobra skoro już tak dokładnie chcecie wiedzieć to prosze
Też występują ale żadziej w takich zwykłych utworach jak...

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Quatro Head Shot :3
Lista wyświetlających się ofiar, bo multi bani.

Boczek z kiepskich [ Centurion ]
Filmik początkowy w pierwszym CoD no i rap(ahhhh uwielbiam słuchać kawałków method man'a,Eazy E i Nas'a :)
zdichuu [ Generaďż˝ ]
a u mnie to muzyka z Archiwum X (posłuchajcie sobie w nocy kiedy jest ciemno, nie będziecie mogli zasnąć)

mefsybil [ Legend ]
Kiedy słucham soundtracku z filmu Grease, tyle że w innym wykonaniu :) Miałem okazję usłyszeć na żywo, coś pięknego :)
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Lucifer Behemotha
czekers [ Legend ]
jak sie budze w sobote i nie mam kaca

mefsybil [ Legend ]
mr 45 --> Dokładnie! Ostatnie 2 minuty są proste, ale jakże fantastyczne!

wlodzix® [ Trup w windzie ]
Painkiller - Judas Priest
Ta solówka, ta piosenka:
(od 4 minuty)

SysOp [ Generaďż˝ ]
Dreszcze zachwytu... hmm... Pieniądze of-coz
ZoolPl [ Pretorianin ]
Ohhh za każdym razem bez wyjątków, solówka Slasha z GnR- Sweet Child O'Mine!! przepiękne T_T...
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
m.in
ppaatt1 [ Trekker ]
Ostatni rozwala poślady w drobny mak. Chciałbym to na żywo odsłuchać. Musi to być niezwykłe przeżycie.
adam11$13 [ In Paradise City ]
''Dirty Diana'' i ''Give in to me'' MJ

kubomił [ Legend ]
Michael Jackson - Jam
Metallica - Cyanide
4:35 :O
Eminem - Session One
To piosenki na których ostatnio mam nieziemskie ciary : )
kubazek [ Konsul ]
Kiedy mam Wolny Dom i Zostaje Dziewczyna na noc.