GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skąd tylu nowych userów na GOLU

01.07.2010
21:45
[1]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Skąd tylu nowych userów na GOLU

Skąd tylu nowych userów na GOLU.Ostatnio spotykam na forum coraz to głupsze wątki zakładane właśnie przez nowych.Po co rejestrują się na tym forum?

01.07.2010
21:47
[2]

Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]

Pewnie z nudów.

01.07.2010
21:47
smile
[3]

smokinnhobo [ czolgista ]

Piszesz jak bys byl nowy

01.07.2010
21:47
[4]

Egzek [ Tits Lover ]

Wakacje.

01.07.2010
21:47
[5]

kluha666 [ Legend ]

Zaczęły się wakacje, dzieci mają dużo wolnego czasu, niektórzy z nich nie wychodzą z domu, znajdują forum i spamują.

01.07.2010
21:48
[6]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Mówisz dużo userów? Zobaczysz co będzie za kilka-kilkanaście dni :)

01.07.2010
21:50
[7]

Kub$ki [ Senator ]

Wszedłem właśnie w jeden z takich wątków.

01.07.2010
21:50
smile
[8]

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]

Wątki o chomikach etc etc. zaczną się za kilka lub naście dni =)

01.07.2010
21:51
[9]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

adam a ty nie jesteś nowy? Może większość z tych nowych jest tak samo "nowa" jak ty

01.07.2010
21:53
[10]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[9]No bez przesady.3,5 miesiąca na forum.

01.07.2010
21:54
[11]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

Lemingi maja pożywkę bo są wybory i można spamować ..

01.07.2010
22:14
smile
[12]

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]

10<--- Dla niektórych z tego forum jesteś bardzo nowy =) 4 lata i już możesz mówić, żeś jest starym użytkownikiem =)

01.07.2010
22:14
[13]

BlackBolt [ Senator ]

Wakacje. Mam tłumaczyć dalej czy załapałeś już?

01.07.2010
22:31
smile
[14]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Starzy userzy się nudzą i udają nowych

02.07.2010
02:49
[15]

Kharman [ ]

adam11$13 --> Bo widzisz tak naprawdę na tym forum jest tylko trzech użytkowników ty, Soul a pod resztę podszywa się bot wysiu...

02.07.2010
03:03
[16]

delstar [ Generaďż˝ ]

Ostatnio byla amnestia i banowane konta zostaly odblokowane. A z reszta sam jestes od marca i mysle ,ze ty moglbys nam odpowiedziec na te pytanie drogie dziecko

02.07.2010
09:13
[17]

Imak [ Generaďż˝ ]

Ja nie zauważyłem żadnej fali nowych użytkowników, przyznam nawet, ze zawsze pojawiało się ich mnóstwo, ale nie powiem dokładnie, bo nie siedzę w wątkach o grach, a tam forum jest chyba najczęściej odwiedzane.

02.07.2010
09:28
[18]

figozaur [ aka Lt HitmaN ]

Jak ten czas szybko leci.Ja już jestem tutaj 3 lata.

02.07.2010
09:43
[19]

kamyk_samuraj [ Legend ]

02.07.2010
09:53
[20]

Salado. [ Generaďż˝ ]

Soul rozdaje ulotki na rynku

02.07.2010
09:57
[21]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

GOL ma wiecej fanów więc się nie dziw

02.07.2010
10:04
[22]

mefek [ Senator ]

Skąd tylu nowych userów na GOLU.Ostatnio spotykam na forum coraz to głupsze wątki zakładane właśnie przez nowych.Po co rejestrują się na tym forum?

A ty po co się rejestrowałeś?

02.07.2010
10:22
smile
[23]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Ja tu byłem jakieś 2 lata, a zarejestrowałem się 14 lutego 2010 roku. Poznałem wasze zwyczaje i jestem normalny.

02.07.2010
10:57
[24]

kajtek603 [ International Level ]

Bo to są dzieci tych dzieci neo :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.