adam11$13 [ In Paradise City ]
Skąd tylu nowych userów na GOLU
Skąd tylu nowych userów na GOLU.Ostatnio spotykam na forum coraz to głupsze wątki zakładane właśnie przez nowych.Po co rejestrują się na tym forum?
Heavy Deszcz [ Generaďż˝ ]
Pewnie z nudów.

smokinnhobo [ czolgista ]
Piszesz jak bys byl nowy
Egzek [ Tits Lover ]
Wakacje.
kluha666 [ Legend ]
Zaczęły się wakacje, dzieci mają dużo wolnego czasu, niektórzy z nich nie wychodzą z domu, znajdują forum i spamują.
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Mówisz dużo userów? Zobaczysz co będzie za kilka-kilkanaście dni :)
Kub$ki [ Senator ]
Wszedłem właśnie w jeden z takich wątków.

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]
Wątki o chomikach etc etc. zaczną się za kilka lub naście dni =)
Pawlo94 [ Illusive Man ]
adam a ty nie jesteś nowy? Może większość z tych nowych jest tak samo "nowa" jak ty
adam11$13 [ In Paradise City ]
[9]No bez przesady.3,5 miesiąca na forum.
gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
Lemingi maja pożywkę bo są wybory i można spamować ..

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]
10<--- Dla niektórych z tego forum jesteś bardzo nowy =) 4 lata i już możesz mówić, żeś jest starym użytkownikiem =)
BlackBolt [ Senator ]
Wakacje. Mam tłumaczyć dalej czy załapałeś już?

Łoker men [ Generaďż˝ ]
Starzy userzy się nudzą i udają nowych
Kharman [ ]
adam11$13 --> Bo widzisz tak naprawdę na tym forum jest tylko trzech użytkowników ty, Soul a pod resztę podszywa się bot wysiu...
delstar [ Generaďż˝ ]
Ostatnio byla amnestia i banowane konta zostaly odblokowane. A z reszta sam jestes od marca i mysle ,ze ty moglbys nam odpowiedziec na te pytanie drogie dziecko
Imak [ Generaďż˝ ]
Ja nie zauważyłem żadnej fali nowych użytkowników, przyznam nawet, ze zawsze pojawiało się ich mnóstwo, ale nie powiem dokładnie, bo nie siedzę w wątkach o grach, a tam forum jest chyba najczęściej odwiedzane.
figozaur [ aka Lt HitmaN ]
Jak ten czas szybko leci.Ja już jestem tutaj 3 lata.
kamyk_samuraj [ Legend ]
Salado. [ Generaďż˝ ]
Soul rozdaje ulotki na rynku
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
GOL ma wiecej fanów więc się nie dziw
mefek [ Senator ]
Skąd tylu nowych userów na GOLU.Ostatnio spotykam na forum coraz to głupsze wątki zakładane właśnie przez nowych.Po co rejestrują się na tym forum?
A ty po co się rejestrowałeś?

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Ja tu byłem jakieś 2 lata, a zarejestrowałem się 14 lutego 2010 roku. Poznałem wasze zwyczaje i jestem normalny.
kajtek603 [ International Level ]
Bo to są dzieci tych dzieci neo :P