GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybór gry pomóżcie

01.07.2010
18:49
[1]

kamstem [ Pretorianin ]

Wybór gry pomóżcie

Witam mama pewien problem z wyborem gry , obie gry jak widze są dobre ale nie wiem którą wybrać. Te gry to Neverwinter Nights 2 i Torchlight.
Jest jeszce jedna gra którą mam na oku jest to Warhammer Marko of Chaos można ją wliczyc do listy ale to nie jest rpg.Pomóżcie z góry thx

01.07.2010
18:54
[2]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

literówka (mama)
Bierz NN2, torchlight to takie inne diablo.
Warhammer ma złe opinie, nie ma opcji potyczki.
Chodź z tych gier grałem tylko w Torchlight, to wziąłbym Neverwinter Nights 2, ponieważ to cRPG i w dodatku od obsidiana.
Ale poczekaj aż inni się wypowiedzą.

01.07.2010
18:57
smile
[3]

jetix200 [ Człowiek ]

ja bym brał Torchlight

01.07.2010
19:22
[4]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Jeżeli to ma być RPG, to tylko NN2 się załapuje ;) Torchlight to ładna siekanina, ale nudzi już po niedługim czasie.

01.07.2010
19:30
smile
[5]

WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]

Ja bym brał NN2 ale nie wiem jak ty.

01.07.2010
19:32
[6]

zoloman [ Legend ]

Bierz NWN 2. Torchlight nudzi się po dwóch godzinach.

03.07.2010
12:33
[7]

radar00118 [ Centurion ]

Muszą być z tych 2? A może wiedźmin?

03.07.2010
12:39
[8]

Ziom91 [ ohjehr ]

Ja bym wybrał Mistrzostwa Świata w TV or wyjście z dziewczyną/koleżanką/kumplami do kina/pizzę/piwo (zależy w jakim jesteś wieku itd.) A ogólnie to polecałbym starutkie Planescape Torment, albo Sacred (z Podziemiami, ale podkreślam - to Hack'n'slash a nie RPG)

03.07.2010
12:59
[9]

kubazek [ Konsul ]

ja polecamNeverwinter Nights 2 Gra Zajeb...

a jak naprawde chces Nvn 2 to radze kupic to

03.07.2010
13:08
[10]

Fett [ Avatar ]

Neverwinter Nights 2 :) Gra kopie po dupie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.