kamstem [ Pretorianin ]
Wybór gry pomóżcie
Witam mama pewien problem z wyborem gry , obie gry jak widze są dobre ale nie wiem którą wybrać. Te gry to Neverwinter Nights 2 i Torchlight.
Jest jeszce jedna gra którą mam na oku jest to Warhammer Marko of Chaos można ją wliczyc do listy ale to nie jest rpg.Pomóżcie z góry thx
Infectious Drakon [ Time to feast! ]
literówka (mama)
Bierz NN2, torchlight to takie inne diablo.
Warhammer ma złe opinie, nie ma opcji potyczki.
Chodź z tych gier grałem tylko w Torchlight, to wziąłbym Neverwinter Nights 2, ponieważ to cRPG i w dodatku od obsidiana.
Ale poczekaj aż inni się wypowiedzą.

jetix200 [ Człowiek ]
ja bym brał Torchlight
Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Jeżeli to ma być RPG, to tylko NN2 się załapuje ;) Torchlight to ładna siekanina, ale nudzi już po niedługim czasie.

WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]
Ja bym brał NN2 ale nie wiem jak ty.
zoloman [ Legend ]
Bierz NWN 2. Torchlight nudzi się po dwóch godzinach.
radar00118 [ Centurion ]
Muszą być z tych 2? A może wiedźmin?
Ziom91 [ ohjehr ]
Ja bym wybrał Mistrzostwa Świata w TV or wyjście z dziewczyną/koleżanką/kumplami do kina/pizzę/piwo (zależy w jakim jesteś wieku itd.) A ogólnie to polecałbym starutkie Planescape Torment, albo Sacred (z Podziemiami, ale podkreślam - to Hack'n'slash a nie RPG)
kubazek [ Konsul ]
ja polecamNeverwinter Nights 2 Gra Zajeb...
a jak naprawde chces Nvn 2 to radze kupic to
Fett [ Avatar ]
Neverwinter Nights 2 :) Gra kopie po dupie