GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opera okienko

01.07.2010
18:37
[1]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Opera okienko

Jak się pozbyć tego niebieskiego paska dużego?


Opera okienko - boskijaro
01.07.2010
18:54
[2]

Santarius [ Death knight ]

Tego nie da się pozbyć. Możesz go zmniejszyć.

01.07.2010
18:58
[3]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

No to jak go zmniejszyć?

01.07.2010
18:59
[4]

Mortan [ ]

na zakladce w tym okienku kliknij ppm i wez dostosuj - > pokaz przełacznik miniaturek kart czy cos takiego


01.07.2010
18:59
[5]

Toshi_ [ Got sarcasm? ]

Najedź kursorem na poziomą linię tuż pod miniaturą karty. Kursor powinien zmienić kształt na sygnalizujący możliwość zmiany rozmiaru (strzałka z grotami na obu końcach). Klik, ciągniesz do oporu w górę i po sprawie.

01.07.2010
19:03
[6]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

dzięki Toshi

btw wie ktoś jak wyłączyć to zeby na touchpadzie po wcisnieciu na to pole ktorym sie przesuwa kursor nie uznało tego za kliknięcie myszką? to mnie doprowadza do furii

01.07.2010
19:08
[7]

likfidator2 [ Konsul ]

Klikasz prawym przyciskiem na pasku kart wybierasz dostosuj i odznaczasz "pokaż przełącznik miniatur".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.