GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Zbyt dużo identycznych wiadomości w wyznacznonym czasie" - WTF ?!

01.07.2010
17:51
[1]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

"Zbyt dużo identycznych wiadomości w wyznacznonym czasie" - WTF ?!

Witam mam Avasta i dokładnie przed chwilą pojawił mi się taki komunikat jak w tytule wątku.Pojawia się co chwilę jak się tego pozbyć ?

01.07.2010
18:04
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Prawdopodobnie załapałeś jakieś badziejewo. Może pomyśl o jakimś lepszym programie antywirusowym.




Ściągnij program z tej strony:



Uruchom i wybierz opcję"scan and save". Zapisze się log, który wklej w okienko na tej stronie:



i naciśnij analiza. Wartości które będą miały X, zaznacz w tym programiku który Ci wygenerował ten log i naciśnij Fix.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.