GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Overlord II - taran

01.07.2010
17:16
[1]

KwakwaK [ Centurion ]

Overlord II - taran

Witam

Jak uderzyć taranem znajdującym się na elfickim statku w Overlordzie II w jakąś przeszkodę oraz jak rozpędzić statek do maksymalnej prędkości?

01.07.2010
21:21
[2]

KwakwaK [ Centurion ]

~~ODŚWIEŻAM~~

02.07.2010
11:58
[3]

KwakwaK [ Centurion ]

~~ODŚWIEŻAM~~

02.07.2010
12:16
[4]

modrzew [ Admiral Nelson ]

"Musisz klikać szybko lewy przycisk myszy - zacznie zużywać się żółty pasek i rozpędzisz się bardziej. Wtedy możesz rozwalić skały, pod warunkiem, że jesteś w statku z taranem"

Znalezione gdzieś na GOLu może się przyda. Ja Overlorda 2 przesedłem już jakiś czas temu i nie przypominam sobie bym miał z tym problem ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.