KwakwaK [ Centurion ]
Overlord II - taran
Witam
Jak uderzyć taranem znajdującym się na elfickim statku w Overlordzie II w jakąś przeszkodę oraz jak rozpędzić statek do maksymalnej prędkości?
KwakwaK [ Centurion ]
~~ODŚWIEŻAM~~
KwakwaK [ Centurion ]
~~ODŚWIEŻAM~~
modrzew [ Admiral Nelson ]
"Musisz klikać szybko lewy przycisk myszy - zacznie zużywać się żółty pasek i rozpędzisz się bardziej. Wtedy możesz rozwalić skały, pod warunkiem, że jesteś w statku z taranem"
Znalezione gdzieś na GOLu może się przyda. Ja Overlorda 2 przesedłem już jakiś czas temu i nie przypominam sobie bym miał z tym problem ;)