GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra pod wymagania mojego kompa

01.07.2010
17:15
[1]

Wurrek [ Legionista ]

Gra pod wymagania mojego kompa

Cześć, chciałem sięgnąć waszej rady co do gry która by się nadawał dla mojego kompa i była na poziomie, chodzi mi o gre typu COD 4, a mój komp to

Procek 3.2 x1
grafika 256 mb radeon
1,5 gb ram
duzo miejsca na dysku :)

Tak więc polećcie mi jakąś strzelankę typu COD 4 Bardzo was proszę o to, tylko żeby była do 4.5 gb. Pozdrawiam :) i z góry dziękuje za pomoc.

01.07.2010
17:16
[2]

Ziom91 [ ohjehr ]

Jak dla mnie to klasyczny Far Cry. Ale może ci się nie spodobać, bo to STARE :P

01.07.2010
17:17
smile
[3]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

adaś i pirat barnaba 2 hahaa

01.07.2010
17:17
[4]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Nieśmiertelny CS 1.6 lub CS: Source.

01.07.2010
17:22
[5]

Wurrek [ Legionista ]

Nie nie, juz cos bardziej przypominajacego rainbow six vegas i zeby bylo w miare na dobrej grafice :)

01.07.2010
17:26
[6]

Gierofan [ Generaďż˝ ]

Może Ghost Recon: Advanced Warfighter ? W nowym CD-Action będzie

01.07.2010
17:30
[7]

Wurrek [ Legionista ]

to jest gra zbyt nowoczesna, chodzi mi o fabułę

01.07.2010
17:31
[8]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Medal of Honor Airborne.

01.07.2010
17:34
[9]

Wurrek [ Legionista ]

Tę gre akurat posiadam, ale dzięki za zainteresowanie się moim tematem

01.07.2010
17:45
[10]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Może stalker

01.07.2010
17:59
[11]

Wurrek [ Legionista ]

zbyt nowa chodzi mi wlasnie o fabule wolalbym aby akcja toczyla sie w latach 1990 - 2010 zlbo II wojna światowa

01.07.2010
18:08
[12]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

To może half life ale to toczy się chyba w bardzo czasach które jeszcze nie nastały

O może boiling point road to hell fajna gierka


Albo infernal ale to troszkę fantastyczna strzelanka

01.07.2010
18:17
[13]

Wurrek [ Legionista ]

boiling point road to hell ta gra ma slaba grafike, reszte nie sprawdzalem twoich propozycji bo nie lubie takich klimatow

01.07.2010
18:29
[14]

Łoker men [ Generaďż˝ ]



e tam wybrzydzasz;)
poza tym patrzy się na jakość gry nie na grafikę

To może ojciec chrzestny 2

A jak nie pozostaję far cry ale tam od 7 poziomu pojawiają się mutanty i częściej trzeba się skradać niż otwarcie strzelać


aha albo sprintel cell któryś

01.07.2010
18:58
smile
[15]

Santarius [ Death knight ]

Fear z dodatkami, Resident Evil 4, Cod2, Crysis. Polecam Arcanum.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.