Jacenexxx16 [ Pretorianin ]
symbian
macie jakies linki z której można sciagnac gry symbian ?? ale tak żeby były screeny

Santarius [ Death knight ]
Proszę :
Jacenexxx16 [ Pretorianin ]
Dzieki ... prosze jak macie jeszcze coś to napiszcie.. z góry dzięki
Mikołaj™ [ Konsul ]