GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Na kogo oddacie swoj glos ?

01.07.2010
15:59
smile
[1]

fireworm [ Rising Star ]

Na kogo oddacie swoj glos ?

Jarosław Kaczyński - 1
Bronisław Komorowski - 0

Proszę o nie dyskutowanie w tym wątku, który kandydat jest lepszy a dopisanie swojego głosu do kandydata.

01.07.2010
16:05
[2]

Gmp3 [ Chuck ]

Jarosław Kaczyński - 1
Bronisław Komorowski - 0
Nie idę na wybory - 1

01.07.2010
16:06
[3]

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 2
Bronisław Komorowski - 0

01.07.2010
16:07
[4]

Kravas [ Niepokonan ]

Jarosław Kaczyński - 2
Bronisław Komorowski - 1

01.07.2010
16:07
smile
[5]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

Jarosław Kaczyński - 3
Bronisław Komorowski - 1

01.07.2010
16:12
[6]

Langert [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 3
Bronisław Komorowski - 2

01.07.2010
16:12
[7]

eros [ Senator ]

Jarosław Kaczyński - 4
Bronisław Komorowski - 2

01.07.2010
16:13
[8]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 4
Bronisław Komorowski - 3

01.07.2010
16:13
[9]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Jarosław Kaczyński - 5
Bronisław Komorowski - 3

01.07.2010
16:14
[10]

Salado. [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 5
Bronisław Komorowski - 4

01.07.2010
16:21
[11]

Santarius [ Death knight ]

Jarosław Kaczyński - 5
Bronisław Komorowski - 5

01.07.2010
16:54
[12]

prefix [ p.y.t. ]

Jarosław Kaczyński - 6
Bronisław Komorowski - 5

01.07.2010
16:56
[13]

12jonasz [ Mister Kanister ]

Jarosław Kaczyński - 7
Bronisław Komorowski - 5

01.07.2010
16:56
[14]

toaster [ MrBook? ]

Jarosław Kaczyński - 7
Bronisław Komorowski - 6

01.07.2010
16:57
[15]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Jarosław Kaczyński - 7
Bronisław Komorowski - 7

01.07.2010
17:00
[16]

Pawel150 [ Konsul ]

Jarosław Kaczyński - 8
Bronisław Komorowski - 7

01.07.2010
17:05
[17]

Cing [ Gang Agi ]

Jarosław Kaczyński - 9
Bronisław Komorowski - 7

01.07.2010
17:05
[18]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Jarosław Kaczyński - 10
Bronisław Komorowski - 7

01.07.2010
17:08
[19]

amadi1 [ ElMundo ]

Jarosław Kaczyński - 10
Bronisław Komorowski - 8

01.07.2010
17:09
smile
[20]

Ziom91 [ ohjehr ]

Nie żebym się czepiał, ale jest chyba coś takiego jak tajemnica wyborcza (zapewne nazywa się to inaczej, ale wyleciało mi z głowy, to podałem taki termin). :)

01.07.2010
17:14
[21]

LM1 [ Centurion ]

Jarosław Kaczyński - 10
Bronisław Komorowski - 8
Nie idę na wybory - 2

01.07.2010
17:19
[22]

super game fan [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 10
Bronisław Komorowski - 8
Mam to w dupie - 3

01.07.2010
17:20
[23]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Jarosław Kaczyński - 10
Bronisław Komorowski - 8
Mam to w dupie - 4

01.07.2010
17:23
[24]

Raziel [ Action Boy ]

Jarosław Kaczyński - 11
Bronisław Komorowski - 8

01.07.2010
17:26
[25]

Sizalus [ Senator ]


Jarosław Kaczyński - 11
Bronisław Komorowski - 8
Mam to w dupie - 5

01.07.2010
17:28
[26]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 11
Bronisław Komorowski - 9

01.07.2010
17:31
[27]

misiek345 [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 11
Bronisław Komorowski - 8
Mam to w dupie - 5
Lubię placki - 1

01.07.2010
17:35
[28]

SULIK [ olewam zasady ]

Jarosław Kaczyński - 11
Bronisław Komorowski - 9
Mam to w dupie - 5
Lubię placki - 1
Cuthulu - 1

01.07.2010
17:36
[29]

Salado. [ Generaďż˝ ]

Nie żebym się czepiał, ale jest chyba coś takiego jak tajemnica wyborcza


01.07.2010
17:37
[30]

Apocaliptiq [ Legend ]

Jarosław Kaczyński - 12
Bronisław Komorowski - 9
Mam to w dupie - 5
Lubię placki - 1
Cuthulu - 1

01.07.2010
19:00
[31]

wiktordth [ Keep Yourself Alive ]

Jarosław Kaczyński - 12
Bronisław Komorowski - 10
Mam to w dupie - 5
Lubię placki - 1
Cuthulu - 1

01.07.2010
19:02
[32]

mountek [ Centurion ]

Jarosław Kaczyński - 12
Bronisław Komorowski - 11
Mam to w dupie - 5
Lubię placki - 1
Cuthulu - 1

01.07.2010
19:02
[33]

mich83 [ Pretorianin ]

Jarosław Kaczyński - 13
Bronisław Komorowski - 10

01.07.2010
19:02
[34]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Jarosław Kaczyński - 13
Bronisław Komorowski - 10
Mam to w dupie - 5
Lubię placki - 1
Cuthulu - 1
Srata tata - 1

01.07.2010
19:02
[35]

Karule [ Konsul ]

Jarosław Kaczyński - 12
Bronisław Komorowski - 12
Mam to w dupie - 5
Lubię placki - 1
Cuthulu - 1

01.07.2010
19:13
[36]

Caine [ Legend ]

Jarosław Kaczyński - 14
Bronisław Komorowski - 12

nie mam dowodu - 7

01.07.2010
19:20
smile
[37]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 12
Bronisław Komorowski - 12
Mam to w dupie - 6
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1

01.07.2010
19:21
[38]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Jarosław Kaczyński - 12
Bronisław Komorowski - 12
Mam to w dupie - 6
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Mariusz Pudzianowski - 1

01.07.2010
19:22
[39]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Jarosław Kaczyński - 12
Bronisław Komorowski - 12
Mam to w dupie - 6
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1

01.07.2010
19:24
[40]

kluha666 [ Legend ]

Jarosław Kaczyński - 15
Bronisław Komorowski - 12
Mam to w dupie - 6
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1

Nawet dobrze skopiować nie potraficie, tu macie "prawidłową" listę.

spoiler start
Zagłosuję, bo dziś byłem odebrać dowód osobisty :D
spoiler stop

01.07.2010
19:27
[41]

perto1 [ Konsul ]

[20]
Jeśli ktoś chce zachować to w tajemnicy, to niech się nie wpisuje. :)

Golowicze! Przestańcie robić syf w tym wątku!

01.07.2010
19:28
[42]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Jarosław Kaczyński - 15
Bronisław Komorowski - 12
Mam to w dupie - 7
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1

01.07.2010
19:28
[43]

Slow Motion [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 16
Bronisław Komorowski - 12

01.07.2010
19:30
[44]

maniekk44 [ Pretorianin ]

Jarosław Kaczyński - 17
Bronisław Komorowski - 12

01.07.2010
19:31
[45]

Arttrue [ Only Art is True ]

Jarosław Kaczyński - 18
Bronisław Komorowski - 12

01.07.2010
19:32
smile
[46]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

To już wiadomo kto jest do odstrzału. Już 17 celów. Pogratulować pomysłu na wątek.

Edit: 18.

01.07.2010
19:33
[47]

KoSmIt [ Like No Other ]

Jarosław Kaczyński - 18
Bronisław Komorowski - 13

01.07.2010
19:34
[48]

AntyFanBaszHuntera [ Centurion ]

Jarosław Kaczyński - 19
Bronisław Komorowski - 13

01.07.2010
19:54
smile
[49]

Langert [ Generaďż˝ ]

spoiler start
Jarosław Kaczyński - 19 :DDDDD nie wierze
spoiler stop

01.07.2010
19:55
[50]

kubomił [ Legend ]

Jarosław Kaczyński - 19
Bronisław Komorowski - 13
Basshunter - 1

01.07.2010
20:07
smile
[51]

Robi27 [ Mes que un club ]

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 13

spoiler start
zartowalem
spoiler stop

01.07.2010
20:11
[52]

Aen [ Anesthetize ]

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 14

01.07.2010
20:53
smile
[53]

SULIK [ olewam zasady ]

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 14
Mam to w dupie - 7
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

01.07.2010
20:59
[54]

fireworm [ Rising Star ]

Potrzebuje normalnych glosow, a nie robienia sobie jaj.

Jarosław Kaczyński - 19
Bronisław Komorowski - 14

01.07.2010
21:05
[55]

karolzzr [ Gunner ]

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 14
Mam to w dupie - 8
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

01.07.2010
21:05
[56]

SULIK [ olewam zasady ]

fireworm - chciałbym zauważyć, że wszystkie głosy spoza puli A i B, będą albo głosami nieważnymi, albo nie udzielonymi wcale, co znaczy, że należało by je brać w statystykach, bo przykładowo: ładnie wygląda jak ktoś zdobędzie 50% głosów, tylko już wygląda to mniej w przeliczeniu na populację i frekwencję, np jeśli frekwencja jest 50%, to z 50% wyboru robi się 25%, a tym samym większość mówi: ma to w dupie, a nie, że większość wybrała :)

01.07.2010
21:08
[57]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

Jarosław Kaczyński - 19
Bronisław Komorowski - 15

jak możecie na kaczke głosować??? popierdzieliło was??? to nazista jest!!!

01.07.2010
21:34
smile
[58]

Pan P. [ 022 ]

Jarosław Kaczyński - 19
Bronisław Komorowski - 16

01.07.2010
22:39
[59]

12jonasz [ Mister Kanister ]

[57] -> lol, nie widziałem jeszcze takiego nerda, który z zazdrości odejmuje punkty...

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 16

01.07.2010
22:45
[60]

hopkins [ Zaczarowany ]

Cthulhu moze byc dobrym wyjsciem z tej patowej sytuacji.

edit: To pewnie podstepny elektorat Kaczora podszywa sie pod podstepny elektorat Komora i robi mu czarny pijar!

01.07.2010
22:45
[61]

Raziel [ Action Boy ]

lol, tak patrzę i widzę, że chyba z 4 głosy już odjęto kaczorowi, dzieci schetyny działają:D

01.07.2010
22:46
[62]

Semir [ 11 ]

Jarosław Kaczyński - 21
Bronisław Komorowski - 16

01.07.2010
22:47
[63]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 17 (+1)
Mam to w dupie - 8
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

To co napisał Semir się chyba nie liczy?

PS: Jak można na Kaczora w ogóle głosować, to nie do pomyślenia co się z tymi ludźmi wyprawia :O.

Behemoth: lol

01.07.2010
22:52
[64]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 17 (+1)
Mam to w dupie - 8
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

01.07.2010
22:59
[65]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 17
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

02.07.2010
08:22
smile
[66]

.exe [ Pretorianin ]

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 18
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

PS: Albo sobie jaja robicie z przewagą Jara albo robię sobie odpoczynek od forum. Pojebało? Jak możecie się tak dawać dymać bez wazeliny? Wierzycie w tą jego magiczną zmianę? Fakt, patrząc na liczbę wyborców którzy oddadzą na niego głos, zabieg zadziałał. Niestety ta część Polski to frajerzy którzy dali się nabrać. Głosuje na Bronka bo to mniejsze zło, nie twierdzę że to ideał ale Jarek to podstępna, mała szuja której źle z oczu patrzy.

02.07.2010
08:42
[67]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

Ostatni sondaż przedwyborczy pokazuje niewielką przewagę JK nad BK. Notowania w tym watku moga oddawać tendencję krajową

Jarosław Kaczyński - 20
Bronisław Komorowski - 18
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

Mr.Kalgan - nadal nie wiem co zrobię

02.07.2010
08:48
[68]

bolo87 [ Pretorianin ]

exe


ty głupi frajerze to głosuj na niego zasrany idioto.

Jarosław Kaczyński - 8
tylko Kaczyński się liczy

02.07.2010
09:02
smile
[69]

.exe [ Pretorianin ]

ty głupi frajerze to głosuj na niego zasrany idioto.

żal mi cię chłopaku

02.07.2010
09:07
[70]

GiAnCiK [ RaAaaAaa! ]

Jarosław Kaczyński - 21
Bronisław Komorowski - 18
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

02.07.2010
10:09
[71]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Jarosław Kaczyński - 22
Bronisław Komorowski - 18
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

02.07.2010
10:15
[72]

EnX [ White Dragon ]

Jarosław Kaczyński - 22
Bronisław Komorowski - 19 (+1)
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

02.07.2010
11:19
[73]

promyczek303 [ sunshine ]

Całą kadencję Lecha byliśmy niezłym pośmiewiskiem. Ba, sami śmialiśmy się z naszej głowy państwa i wiecznie wszyscy narzekali. A tu proszę znów sobie wybierzemy Kaczorka :) To dopiero będzie ubaw.
Polska była i jest dziwnym krajem.

Mój głos oczywiście dla Komorowoskiego. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

02.07.2010
11:42
smile
[74]

Yancy [ Legend ]

Wybory? Dla mnie te wybory wyglądają tak jak to pisał AS. I jest to wyłącznie smutne, nie śmieszne...

I widzisz, Geralt, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze"

02.07.2010
11:44
[75]

pablo397 [ sport addicted ]

Jarosław Kaczyński - 22
Bronisław Komorowski - 20
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

02.07.2010
11:47
[76]

Trael [ Mr. Overkill ]

Jarosław Kaczyński - 22
Bronisław Komorowski - 21
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

02.07.2010
11:56
[77]

Snakepit [ aka Hohner ]

Jarosław Kaczyński - 22
Bronisław Komorowski - 22
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

02.07.2010
11:57
[78]

gnoll [ Legend ]

Jarosław Kaczyński - 22
Bronisław Komorowski - 23
Mam to w dupie - 9
Lubię placki - 2
Cuthulu - 1
Cthulhu owns Cuthulu - 1
Srata tata - 1
Mariusz Pudzianowski - 1
Nie mam praw wyborczych - 1
Caine nie ma dowodu - 1

Aczkolwiek z niechęcią.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.