GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

No cholera, brakuje mi tego

01.07.2010
15:45
[1]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

No cholera, brakuje mi tego

Mroku nocy, piorunów przecinających niebo i grzmotów od których aż uszy bolą, a nie to co jest teraz, jakieś krótkie burczenie i nawet się nie błyska

01.07.2010
15:46
smile
[2]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Nie chcę być niemiły ale myślisz, że to kogoś tutaj obchodzi?

01.07.2010
15:46
[3]

Snakepit [ aka Hohner ]



puśc se w nocy na słuchawkach i nie jęcz ;P

01.07.2010
15:46
[4]

heaton1910 [ Pretorianin ]

tez wole jak jest burza niz 30 stopni ;/

01.07.2010
15:47
smile
[5]

bezlerg66 [ Senator ]

U mnie wczoraj były :)

01.07.2010
15:53
smile
[6]

Wiewiórk [ Legend ]

też uwielbiam burze, ale tylko w nocy i jak jestem w domu :)

bo jak na rybach jestem, pod namiotem, 200km od domu i leje srogo calutką godzinę to nie jest miło ze względu na to ile trzeba suszyć cały sprzęt i wyjazd raczej po takiej błotnistej drodze nie jest za łatwy i przyjemny, a niestety zazwyczaj tak bywa że jak tylko dłuższa wyprawa, to burze i całodobowe opady.

01.07.2010
16:01
[7]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

i oczywiście łowienie ryb podczas burzy wiąże się z ogromnym ryzykiem porażenia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.