Zingus123 [ Antyterrorysta ]
No cholera, brakuje mi tego
Mroku nocy, piorunów przecinających niebo i grzmotów od których aż uszy bolą, a nie to co jest teraz, jakieś krótkie burczenie i nawet się nie błyska

dresX94 [ Happy Bóbr ]
Nie chcę być niemiły ale myślisz, że to kogoś tutaj obchodzi?
Snakepit [ aka Hohner ]
puśc se w nocy na słuchawkach i nie jęcz ;P
heaton1910 [ Pretorianin ]
tez wole jak jest burza niz 30 stopni ;/

bezlerg66 [ Senator ]
U mnie wczoraj były :)

Wiewiórk [ Legend ]
też uwielbiam burze, ale tylko w nocy i jak jestem w domu :)
bo jak na rybach jestem, pod namiotem, 200km od domu i leje srogo calutką godzinę to nie jest miło ze względu na to ile trzeba suszyć cały sprzęt i wyjazd raczej po takiej błotnistej drodze nie jest za łatwy i przyjemny, a niestety zazwyczaj tak bywa że jak tylko dłuższa wyprawa, to burze i całodobowe opady.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
i oczywiście łowienie ryb podczas burzy wiąże się z ogromnym ryzykiem porażenia