GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pare pytan

01.07.2010
15:32
[1]

taki_sobie_gostek [ Pretorianin ]

pare pytan

1 ) Co REALNIE daje SP1 i 2 do visty, chodzi mi o przydatne rzeczy do codziennego uzytkowanie a nie jakies wynalazki + wiecej zeżartego miejsca na hdd.

2)

dziala komus link do sterow chipsetu i lanu ?

01.07.2010
15:34
[2]

BlackBolt [ Senator ]

1. Poprawki poprawiające stabilność i bezpieczeństwo systemu.
2. Nie.

01.07.2010
15:36
[3]

wysiak [ Legend ]

2. Linki dzialaja, tylko europejskie mirrory nie dziaja.
Chipset


LAN

01.07.2010
15:42
[4]

taki_sobie_gostek [ Pretorianin ]

dzieki za linki,

czyli to takie zmiany jak SP 3 dla xp tak ?

01.07.2010
15:50
[5]

wysiak [ Legend ]

SP to zestaw poprawek, patchy, i wszystkiego co zostalo poprawione i ulepszone w systemie. Nie zastanawiaj sie, tylko instaluj.

01.07.2010
16:00
[6]

taki_sobie_gostek [ Pretorianin ]

problem w tym ze dysk jest lekko walniety, xp nie chcial sie SP2 wgrac, pomimo bez problemowej instalacji i dzialaniu systemu. dlatego pytam czy jest on az tak konieczny zeby ryzykowac popsuciem systemu jakby cos sie zle zainstalowalo

01.07.2010
16:01
[7]

BlackBolt [ Senator ]

Ja bym w ogóle nie ryzykował korzystania z walniętego dysku. W każdej chwili wszystkie dane mogą polecieć w kosmos razem z dyskiem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.