
asdasdad [ Centurion ]
Nie wchodź tutaj
Szukam strony na której podawało się czyjś numer telefonu i z tej strony dzwonił jakiś głos, np: FBI.

BlackBolt [ Senator ]
Jaki głos ma FBI?
asdasdad [ Centurion ]
Dzwonił ktoś i przedstawiał się, że jest z FBI.
BlackBolt [ Senator ]
To zadzwoń do kogoś i powiedz, że jesteś z FBI...
asdasdad [ Centurion ]
Nie znam angielskiego.
dave_mgs [ Senator ]
Powiedz: "I come from FBI".

123456789max [ Wujek MAX ]
asdasdad-powiedz "ajm from fbiaj"
EDIT1:
Swoją drogą świetny tytuł wątku.
asdasdad [ Centurion ]
Poznają mnie po głosie.
BlackBolt [ Senator ]
Nałóż szmatkę na mikrofon.

mefsybil [ Legend ]
Poznają mnie po głosie.
A to każdy członek FBI ma ten sam głos?
Czy jeszcze przed mutacją jesteś?

bezlerg66 [ Senator ]
# Czytelnik korzystający z forum jest zobowiązany do:
* formułowania tytułów wątków w taki sposób aby były zrozumiały dla ogółu czytelników Forum, a tytuł powinien odpowiadać zamierzonej treści wątku;
Mikołaj™ [ Konsul ]
Napisz do Annoying Orange