GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wasze kompy

01.07.2010
15:03
[1]

graczoman xd [ Pretorianin ]

wasze kompy

Tutaj możecie pisac o waszych komputerach jakie macie stacionarne czy laptopy karty graficzne procesory itd.

01.07.2010
15:03
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Dziękuję za pozwolenie, ale nie skorzystam.

01.07.2010
15:07
[3]

Santarius [ Death knight ]

GF 9500, Gigabyte GA-G31M-ES2C, 2GB ram , E3200.

01.07.2010
15:07
[4]

sychu10 [ Pretorianin ]

Zdziwił mnie ten post ale zarazem rozśmieszył. Tego typu tematów było mnóstwo.

01.07.2010
17:45
[5]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

Weź lepiej się ortografią zajmij, Twoje błędy są rażące....

01.07.2010
17:51
smile
[6]

Dell` s [ d-_-b ]

Nie no żal.

01.07.2010
17:55
smile
[7]

Kravas [ Niepokonan ]

E, no muj jest szypki, eee... srebrny i czarny... no i tego... karzda gra nanim gra!


spoiler start
Jaki wątek, takie posty :)
spoiler stop

01.07.2010
18:10
[8]

kajtek603 [ International Level ]

ale po co ?

01.07.2010
21:47
[9]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Sygnatura?

01.07.2010
21:57
[10]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Sygnatura...

01.07.2010
22:15
[11]

HoMeR [ Man with dragonov ]

sygnatura ? !

01.07.2010
22:16
[12]

adam11$13 [ In Paradise City ]

sygnatura

02.07.2010
21:59
smile
[13]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

TAK! SYGNATURA!

02.07.2010
22:13
[14]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Mój stacjonarny komputer jest bardzo fajny. Mam też laptopa ale nie jest tak fajny. Lubie sobie przy nim usiąść i posiedzieć na fejsie. Lubie też posłuchać muzyki, bo wokół komputera stoi duuużo głośniczków. Oczywiście oba moje komputery mają też karty graficzne, dlatego moge też oglądać filmy. Bardzo lubie mój komputer!!!

03.07.2010
12:11
[15]

Kamil 11 [ Konsul ]

Muj komputer jest bardzo fajny . Jest czarny i pomalańczofy . Ma karte kraficznom , prosecor jakiś na G , czarne głosniki na C i ciała na nim parco turzo gier . Tata mufi sze był pardzo droki i jest pardzo tobry .

spoiler start
A tak naprawdę :
SYGNATURA
spoiler stop

03.07.2010
12:16
[16]

ArtoseruS [ The Big Stone ]

Ludzie typu [7] i [15] lepiej idźcie się utopić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.