graczoman xd [ Pretorianin ]
wasze kompy
Tutaj możecie pisac o waszych komputerach jakie macie stacionarne czy laptopy karty graficzne procesory itd.
BlackBolt [ Senator ]
Dziękuję za pozwolenie, ale nie skorzystam.
Santarius [ Death knight ]
GF 9500, Gigabyte GA-G31M-ES2C, 2GB ram , E3200.
sychu10 [ Pretorianin ]
Zdziwił mnie ten post ale zarazem rozśmieszył. Tego typu tematów było mnóstwo.
AIDIDPl [ PC-towiec ]
Weź lepiej się ortografią zajmij, Twoje błędy są rażące....

Dell` s [ d-_-b ]
Nie no żal.

Kravas [ Niepokonan ]
E, no muj jest szypki, eee... srebrny i czarny... no i tego... karzda gra nanim gra!
kajtek603 [ International Level ]
ale po co ?
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Sygnatura?
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Sygnatura...
HoMeR [ Man with dragonov ]
sygnatura ? !
adam11$13 [ In Paradise City ]
sygnatura

AIDIDPl [ PC-towiec ]
TAK! SYGNATURA!
Loczek [ El Loco Boracho ]
Mój stacjonarny komputer jest bardzo fajny. Mam też laptopa ale nie jest tak fajny. Lubie sobie przy nim usiąść i posiedzieć na fejsie. Lubie też posłuchać muzyki, bo wokół komputera stoi duuużo głośniczków. Oczywiście oba moje komputery mają też karty graficzne, dlatego moge też oglądać filmy. Bardzo lubie mój komputer!!!
Kamil 11 [ Konsul ]
Muj komputer jest bardzo fajny . Jest czarny i pomalańczofy . Ma karte kraficznom , prosecor jakiś na G , czarne głosniki na C i ciała na nim parco turzo gier . Tata mufi sze był pardzo droki i jest pardzo tobry .
ArtoseruS [ The Big Stone ]
Ludzie typu [7] i [15] lepiej idźcie się utopić.