GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wewnętrzny gps

01.07.2010
14:54
smile
[1]

kkazz [ Konsul ]

wewnętrzny gps

Witam
mam pytanie czy szło by udostępnić wewnętrznego gpsa w G1 na androdzie? ponieważ chciałbym przetestować nawigacje w swojej nokii e51

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.