GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z nokią

01.07.2010
14:47
[1]

afen [ Konsul ]

problem z nokią

gdy podłącze nokie 5530 do kompa przez usb i wybięrę pc suit to nie pojawia mi się w kompie telefon dlaczego??

01.07.2010
14:56
[2]

Santarius [ Death knight ]

A masz zainstalowane PC Suit?

01.07.2010
15:21
[3]

afen [ Konsul ]

no mam i dalej to samo niby czyta ale jak chcę coś przesłać to piszę że operacja się nie powiodła :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.