afen [ Konsul ]
problem z nokią
gdy podłącze nokie 5530 do kompa przez usb i wybięrę pc suit to nie pojawia mi się w kompie telefon dlaczego??
Santarius [ Death knight ]
A masz zainstalowane PC Suit?
afen [ Konsul ]
no mam i dalej to samo niby czyta ale jak chcę coś przesłać to piszę że operacja się nie powiodła :(