
gracz12301 [ Senator ]
Na ile byście wycenili? ;]
Chciałem sprzedać kierownicę, bo i tak jest mi ona nie potrzebna. Mało gram w wyścigówki i tylko leży w kącie i zbiera kurz. Jaką cenę byście dali gdybyście chcieli ją sprzedać?
Kupiłem ją za 90 zł i jest praktycznie nie używana, nie ma żadnych pęknięć, rys także raczej nie ma.
afen [ Konsul ]
60-50
zoloman [ Legend ]
50-40
toaster [ MrBook? ]
Kupiłbym może za jakąś rozsądną cenę.

gracz12301 [ Senator ]
[4]
tzn. za ile?

gracz12301 [ Senator ]
Dorzucam do tego mikrofony, za które zapłaciłem 75 zł. Też prawie nie używane.
toaster [ MrBook? ]
A na ch mi mikrofony.
Za kierownicę mogę dać 30 zł pasuje ?
I powiedz ile chcesz za przesyłkę?
vlodek2532 [ Senator ]
to mam rozumieć, ze jak kupię tą kierownice to dasz majki gratis?

gracz12301 [ Senator ]
Owszem, gratis, ale jednak 30 zł to trochę mało. Potrzeba mi trochę więcej many.
Całość sprzedałbym za 60 zł. Dorzucić jeszcze mogę 2 gry(obie w folii):
-II Wojna Światowa
-Soldner: Rajd na Berlin
toaster [ MrBook? ]
60 zł z przesyłką tak?
[11]- to ja podziękuję.
gracz12301 [ Senator ]
z przesyłką to będzie ok.8 dych.
[10] ->spoko
Coy2K [ Veteran ]
dorzuć kapcie to się wiecej chętnych znajdzie
gracz12301 [ Senator ]
Coy2K - buehehe:D no co udało mi się złapać kapcie na zdjęciu, ale one nie wchodzą w skład kompletu ;

Santarius [ Death knight ]
Myślę, że za 50 zł ją opylisz.
vlodek2532 [ Senator ]
70 z przesyłka i porozmawiamy