GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam gry na PC!

01.07.2010
14:37
[1]

Nibru [ Pretorianin ]

Sprzedam gry na PC!

Saga Icewind Dale
Icewind Dale Heart of Winter
Icewind Dale
Fable Zapomniane Opowieści
Podbój Rzymu
Axis&Allies
Supreme Commander
Brothers in Arms Earned in Blood
Colin Mcrae Rally 2005
Alarm for Cobra 11 nitro
Call of Duty World at War (cd key używany, przez mnie i jeszcze jedną osobę)

cena: 77zł + przesyłka
przesyłka do uzgodnienia możliwość wystawienia na allegro
CHĘTNI?

01.07.2010
14:38
[2]

Santarius [ Death knight ]

A da radę pojedyńczo?

01.07.2010
14:39
[3]

vlodek2532 [ Senator ]

saga icewind dale jaka edycja?

01.07.2010
14:42
[4]

Nibru [ Pretorianin ]

Pojedynczo wyjdzie na pewno drożej jeśli interesuje kogo tytuł podać cenę, wysyłam tylko za pobraniem bo na przelew muszę do miasta jechać po pieniądze a to wydatek, a za pobraniem
mam na miejscu,

Extra klasyka Gold (pudełko,instrukcja,płyta)

ale też zbytnio kasy nie mam na pojedyncze przesyłki

no ale zawsze można się dogadać :)

01.07.2010
15:30
smile
[5]

miguel1995 [ Konsul ]

Ile za CoD:WaW ??

01.07.2010
15:42
[6]

Nibru [ Pretorianin ]

Nie aktualne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.