
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Kłopot z .....
Mam kłopot z :P
Od wczorajszego wieczoru przestało odtwarzać jakieś 95% filmików z yt z ich strony :(
Pokazuję się obrazek jak z boku ->
Po najechaniu na nie wyświetlony film i "Copy debug info" mam coś takiego :
debug%5Ferror=%5BVideoErrorEvent%20type%3Derror%20text%3DGetVideoInfoError%20errorCode%3D0%5D&referrer=http%253A%252F%252Fwww%2Eyoutube%2Ecom%252Fresults%253Fuploaded%253Dm%2526search%5Fquery%253Dmoralnego%252Bniepokoju%2526search%5Ftype%253Dvideos%2526suggested%5Fcategories%253D23%2526uni%253D3&q=moralnego%2520niepokoju&screenw=1024&pd=0&cr=PL&screenh=768&scoville=1&fs=0&playerw=640&w=640&hl=pl%5FPL&el=detailpage&sourceid=ys&h=480&playerh=391&csipt=watch&fmt=34&debug%5FvideoId=AVdFpPl39Hc&debug%5FsourceData=&vid=XidKyrKUCyNuCr12rRV4okqWoMAYG52BC&debug%5FplaybackQuality=medium&debug%5FflashVersion=WIN%2010%2C0%2C45%2C2&cfps=0&debug%5Fdate=Thu%20Jul%201%2013%3A50%3A11%20GMT%2B0100%202010&plid=AASKUgtfWSHk45kj
Nie działają różne filmy (sprawdzane nawet losowo :P żadnej prawidłowości ;P ), test szybkości pokazuje normalną szybkość złącza (8 Mb/s)a co śmiesznego film przykładowy pod spodem nie odpala się :D
Działają wszystkie filmy (odpaliłem z 20 filmów tych z logiem yt + kilka innych) na joemonsterze - działają wszystkie, Brodzikowa też (kuchenny program steamowany przez tvp1 ;P ).
Restarty, przeinstalowanie flasha nie pomaga, czyszczenie cookies też nic, odświeżanie strony też nie ....
Firefox 3.6.6 do wczoraj zero problemów :P
Co się kurde dzieje? :D
Santarius [ Death knight ]
Może jakiś wirus?
micmur13 [ Generaďż˝ ]
przegrzał się...
toaster [ MrBook? ]
Dzisiaj był chyba apdejt firefoxa.
DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Toaster nie wiem - ale jest to upierdliwe jak diabli ;P
toaster [ MrBook? ]
"It appears to be a cookie and/or cache problem. I deleted my YouTube cookies, cleared cache, relaunched FireFox, and YouTube videos were playing again."
Jeśli nie pomoże to spróbuj przez inną przeglądarkę.

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Nie pomogło :P Za to odkryłem jak odpalać filmy wersja upierdliwa ;P
Prawym klawiszem myszy na film "stop download" i później dopiero dwa razy play :P
kamykWRC [ Pretorianin ]
Ja tak mam raz na np. dwa dni, po prostu odświeżam stronę :)
Ja mam za to taki problem - duża ilość filmików mi się zacina :| Stało się tak po którejś aktualizacji adobe.