Morbus [ TIR DRIVER_ SKYDIVE ]
Praca w zagranica
Witam jako ze aktualnie zekonczylem wspolprace z jedna firma to rozgladam sie za czyms nowym i stwierdzilem ze co mi szkodzi tu popytac ;) coprawda mam cos na oku ale kto pyta nie bladzi
Poszukuje pracy moze byc w kraju EU ;) jakas fabryka czy cos w ten klimat (truskawki, salata itp. odpadaja)
Ew. Kierowca C, C+E
Moze ma ktos jakies pewne namiary... Pozdrawiam
mirencjum [ operator kursora ]
Dwa lata temu miałem tutaj ofertę pracy, a miesiąc temu dwóch kolegów tam się przyjęło. Napisać możesz, a że daleko od domu, to przecież norma.
Edit: Na dole doczytałem, że "zatrudniamy tylko kierowców z naszego regionu."
Morbus [ TIR DRIVER_ SKYDIVE ]
mirencjum dzieki :) szczerze odsapnalbym od kierownicy przez wakacje bo troszke ciepelko daje o sobie znac ;) a do tego te zakazy... marzy sie mi norwegia albo szwecja.. no ale to tylko marzenie ;) a znajac zycie to siade za fajere w przyszym tygodniu i watek o moich trasach wroci do obiegu