GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Praca w zagranica

01.07.2010
14:00
[1]

Morbus [ TIR DRIVER_ SKYDIVE ]

Praca w zagranica

Witam jako ze aktualnie zekonczylem wspolprace z jedna firma to rozgladam sie za czyms nowym i stwierdzilem ze co mi szkodzi tu popytac ;) coprawda mam cos na oku ale kto pyta nie bladzi

Poszukuje pracy moze byc w kraju EU ;) jakas fabryka czy cos w ten klimat (truskawki, salata itp. odpadaja)

Ew. Kierowca C, C+E

Moze ma ktos jakies pewne namiary... Pozdrawiam

01.07.2010
14:09
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Dwa lata temu miałem tutaj ofertę pracy, a miesiąc temu dwóch kolegów tam się przyjęło. Napisać możesz, a że daleko od domu, to przecież norma.



Edit: Na dole doczytałem, że "zatrudniamy tylko kierowców z naszego regionu."

01.07.2010
14:26
[3]

Morbus [ TIR DRIVER_ SKYDIVE ]

mirencjum dzieki :) szczerze odsapnalbym od kierownicy przez wakacje bo troszke ciepelko daje o sobie znac ;) a do tego te zakazy... marzy sie mi norwegia albo szwecja.. no ale to tylko marzenie ;) a znajac zycie to siade za fajere w przyszym tygodniu i watek o moich trasach wroci do obiegu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.