GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co to za piosenka t love ?

01.07.2010
13:59
[1]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

co to za piosenka t love ?

hm zastanawiam się co to za piosenka , słów nie rozumiem :) ale fajna melodia. Jaki tytuł ?

01.07.2010
14:02
smile
[2]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

to chyba miało być IV LO

01.07.2010
14:06
[3]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

ok , dzięki :) a ta wersja też fajna hehe

01.07.2010
14:10
[4]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

a w tym fragmencie jest tylko jedna piosenka ? czy są jeszzce jakies ine ?

01.07.2010
14:12
[5]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

bo mi chodzi o tą co się zaczyna 1,35 sec a to chyba inna jest

01.07.2010
14:15
[6]

PrzeEemek [ Milanello ]

Zgadza się to IV LO

01.07.2010
14:17
[7]

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]

od 1:35 to autobusy i tramwaje przypuszczam :P

01.07.2010
14:18
[8]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

o super dzięki .

01.07.2010
14:20
[9]

grzegwa007 [ Pretorianin ]

musze Wam powiedzieć że bardziej mi się podobają te wersje śpiewane po pijaku . Dużo lepiej to brzmi ..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.