grzegwa007 [ Pretorianin ]
co to za piosenka t love ?
hm zastanawiam się co to za piosenka , słów nie rozumiem :) ale fajna melodia. Jaki tytuł ?

Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
to chyba miało być IV LO
grzegwa007 [ Pretorianin ]
ok , dzięki :) a ta wersja też fajna hehe
grzegwa007 [ Pretorianin ]
a w tym fragmencie jest tylko jedna piosenka ? czy są jeszzce jakies ine ?
grzegwa007 [ Pretorianin ]
bo mi chodzi o tą co się zaczyna 1,35 sec a to chyba inna jest
PrzeEemek [ Milanello ]
Zgadza się to IV LO
Zielona Żabka [ Rock-n-Rolla ]
od 1:35 to autobusy i tramwaje przypuszczam :P
grzegwa007 [ Pretorianin ]
o super dzięki .
grzegwa007 [ Pretorianin ]
musze Wam powiedzieć że bardziej mi się podobają te wersje śpiewane po pijaku . Dużo lepiej to brzmi ..