GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak usunąć konto na facebook'u ?

01.07.2010
13:52
[1]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

Jak usunąć konto na facebook'u ?

j.w
Nie mogę takiej opcji za cholerę znaleźć

01.07.2010
13:54
[2]

Chupacabra [ Senator ]

w prawym gornym rogu : konto > ustawienia konta > dezaktywacja konta

01.07.2010
13:55
[3]

Wiil.i.aM [ P! ]

W ustawieniach konta znalazłem tylko:
"Dezaktywacja konta"

Możliwe, że to jest to o co Ci chodzi.

01.07.2010
13:58
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Słyszałem, że całkowicie konta nie da się tam usunąć. Dlatego trzymam się z daleka od takich serwisów.

01.07.2010
14:01
[5]

pecet007 [ Fallout NV ]

Poszukaj gdzieś w pomocy usunięcia konta, teraz już nie pamiętam dokładnie, w każdym razie [4] nie ma racji, bo da się tyle że usuwanie jest ono chyba 2 tygodnie po `zleceniu` tego, jeśli się zalogujesz w tym czasie na nie, to nie usuną.

edit: deaktywowanie to nie to samo, wtedy faktycznie dane zostają i w każdej chwili możesz się zalogować

edit2:

01.07.2010
14:02
[6]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

PitbullHans -> Masz rację ;) przy dezaktywacji konta pisze :
"Po dezaktywacji konta Twoi znajomi nadal mogą zapraszać Cię na wydarzenia, oznaczać na zdjęciach i zapraszać do grup"

Nigdy więcej nie rejestruję się na żadnych zasranych portalach społecznościowych.

01.07.2010
14:49
smile
[7]

Klapaucjusz [ Konsul ]

jasne, ze mozna calkowicie i trwale usunac konto:

01.07.2010
15:00
smile
[8]

xMAXIMx [ Rallye driver ]

o widzicie tej opcji w facebook'u szukałem.

01.07.2010
15:04
[9]

wojtul [ Generaďż˝ ]

NIE RÓB TEGO!!!!NIE!!!!!!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.