Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]
Jak usunąć konto na facebook'u ?
j.w
Nie mogę takiej opcji za cholerę znaleźć
Chupacabra [ Senator ]
w prawym gornym rogu : konto > ustawienia konta > dezaktywacja konta
Wiil.i.aM [ P! ]
W ustawieniach konta znalazłem tylko:
"Dezaktywacja konta"
Możliwe, że to jest to o co Ci chodzi.
PitbullHans [ Legend ]
Słyszałem, że całkowicie konta nie da się tam usunąć. Dlatego trzymam się z daleka od takich serwisów.
pecet007 [ Fallout NV ]
Poszukaj gdzieś w pomocy usunięcia konta, teraz już nie pamiętam dokładnie, w każdym razie [4] nie ma racji, bo da się tyle że usuwanie jest ono chyba 2 tygodnie po `zleceniu` tego, jeśli się zalogujesz w tym czasie na nie, to nie usuną.
edit: deaktywowanie to nie to samo, wtedy faktycznie dane zostają i w każdej chwili możesz się zalogować
edit2:
Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]
PitbullHans -> Masz rację ;) przy dezaktywacji konta pisze :
"Po dezaktywacji konta Twoi znajomi nadal mogą zapraszać Cię na wydarzenia, oznaczać na zdjęciach i zapraszać do grup"
Nigdy więcej nie rejestruję się na żadnych zasranych portalach społecznościowych.

Klapaucjusz [ Konsul ]
jasne, ze mozna calkowicie i trwale usunac konto:

xMAXIMx [ Rallye driver ]
o widzicie tej opcji w facebook'u szukałem.
wojtul [ Generaďż˝ ]
NIE RÓB TEGO!!!!NIE!!!!!!!!!!!!