GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybór klawy dla wymagających graczy.

01.07.2010
13:47
[1]

graczoman xd [ Pretorianin ]

Wybór klawy dla wymagających graczy.

Witam wszystkich . Nie wiem jaką klawe najlepiej wybrać na ten sezon growy. Chodzi mi o klawe ,która będzie szybko reagowała do 250zł i ,aby troche potrzymała. Za wszystkie podpowiedzi wielkie dzięki.

01.07.2010
14:34
smile
[2]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

klawiatura na 1 sezon??? za 250???

01.07.2010
14:40
[3]

Gmp3 [ Chuck ]


Tą polecam.

01.07.2010
14:52
[4]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Gmp3: Mam podobną, ale z większym ENTERem :D.

W ogóle nie rozumiem po co zmieniać klawiaturę, mi wystarczy jedna na całe życie ;). Na dodatek jeszcze zmieniać co jakiś "sezon" :O.

01.07.2010
14:55
smile
[5]

xMAXIMx [ Rallye driver ]

[3] tylko jak będzie odbierał osobiście to weź sobie zdjęcie z aukcji bo można nie trafić :D

01.07.2010
21:15
[6]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Razer Lycosa

01.07.2010
21:22
[7]

Raziel [ Action Boy ]

polecam taką, mam już ją od roku i jestem bardzo zadowolony



podświetlane klawisze (co jest bardzo, bardzo przydatne) i niska cena. Jakość świetna.

01.07.2010
21:26
[8]

Mikołaj™ [ Konsul ]

Raziel - chyba mówisz o pisaniu w nocy bez światła, bo jakoś nie widzę powiązania między graniem a podświetlanymi klawiszami. I tak wszystko idzie intuicyjnie :)

No ale ogółem to bym kupił tą klawiaturę którą pokazałeś, podoba mi się.

01.07.2010
21:27
[9]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Microsoft Sidewinder X6 super klawiatura, naprawdę polecam.

01.07.2010
21:28
[10]

Raziel [ Action Boy ]

zależy w co się gra, ja myślę raczej ogólnie, a nie tylko shottery. Jest przecież sporo gier, które mają rozbudowaną klawiszologię:)

choć faktycznie sprawdza się to najlepiej do pisania:)

01.07.2010
21:46
[11]

Mikołaj™ [ Konsul ]

W każdym razie. W szybkich mmorpg typu wow gra się właściwie klawiszami wokół W/S/A/D. No do pisania na chacie to ok, ale też jakoś bym nie zwracał na to większej uwagi. Jedyne co mi przychodzi do głowy to RTS'owe hotkeye, kiedy grając w nocy w Starcrafta czy DoTA dusimy skróty ;)
No ale nie dyskutuje, klawiatura warta swojej ceny jak na moje.:)

01.07.2010
22:44
smile
[12]

DoMo96 [ Centurion ]

Zboar MERC

02.07.2010
00:07
smile
[13]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

02.07.2010
00:18
[14]

Ziom91 [ ohjehr ]

klawiatura na 1 sezon??? za 250???

Eh.. Ja miałem w zestawie od 2001 do 2008 i przetrzymała 2 prace na Nauczyciela Dypl., setki mniejszych raportów, ok. 30 milionów kliknięć, aż się zepsiuła :(

02.07.2010
09:12
[15]

igor8472 [ Supreme Commander ]

Ja mam i właśnie sprzedaje z powodu zmiany na lapak Sidewindera X6. Microsoftu. Podświetlana z płynną regulacją jasności i głośności w systemie pokrętłami czyli najdokładniej jak możliwie a nie przyciskami jak w innych, wygodna, solidnie zrobiona.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.