GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mafia 2

01.07.2010
13:39
[1]

graczoman xd [ Pretorianin ]

mafia 2

mafia 2. Moim zdaniem mafia 2 nie będzie takim hitem jak mafia 1. Jedynka była na swoje czsy wielkim pszełomem w świecie gier . Dwójka niby będzie miała owiele większe miasto.oniebo lepszą grafikę ,ale to już raczej nie zrobi takiego wrażenia jak produkt ,który wyszedł 8 lat temu i był owiele gorszy.Jednak nie zmienia to faktu ,że na mafie 2 czekam bardzo mocno.

01.07.2010
14:23
[2]

Mały eS [ Death from Above! ]


mafia 2 - Mały eS
01.07.2010
14:37
smile
[3]

Santarius [ Death knight ]

Także czekam na Mafie 2 co nie zmienia faktu, że możesz spokojnie napisać posta, jeśli masz problemy z gramatyką to skopiuj sobie tekst do Worda popraw błędy i dopiero w tedy umieść swoją treść na forum.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.