graczoman xd [ Pretorianin ]
mafia 2
mafia 2. Moim zdaniem mafia 2 nie będzie takim hitem jak mafia 1. Jedynka była na swoje czsy wielkim pszełomem w świecie gier . Dwójka niby będzie miała owiele większe miasto.oniebo lepszą grafikę ,ale to już raczej nie zrobi takiego wrażenia jak produkt ,który wyszedł 8 lat temu i był owiele gorszy.Jednak nie zmienia to faktu ,że na mafie 2 czekam bardzo mocno.

Santarius [ Death knight ]
Także czekam na Mafie 2 co nie zmienia faktu, że możesz spokojnie napisać posta, jeśli masz problemy z gramatyką to skopiuj sobie tekst do Worda popraw błędy i dopiero w tedy umieść swoją treść na forum.