GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MgqIH.EXe

01.07.2010
13:37
[1]

Santarius [ Death knight ]

MgqIH.EXe

Gdy chcę otworzyć dysk wymienny to pokazuje mi się taki komunikat: System Windows nie może znaleźć pliku ,,MgqIH.EXe''. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Wyszukaj,

Żadnego pliku nie wyszukiwałem, chciałem tylko odworzyć pendriva.

01.07.2010
13:38
[2]

grish_em_all [ Legend ]

Objaw pasuje do wirusa na pendrivie. Przeskanuj go czym tam masz i zobacz czy jakichś śmieci nie znalazł.

01.07.2010
13:38
[3]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]



Z tego co wyczytałem z poziomu google, to jest to jakiś wirus?

01.07.2010
13:39
[4]

BlackBolt [ Senator ]

Masz jakiś syf na kompie. Ściągnij Combofix i pozwól mu zrobić to, co będzie chciał zrobić.

01.07.2010
14:30
smile
[5]

Santarius [ Death knight ]

Dzięki BlackBolt pomogło.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.