GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dragon Age problem

01.07.2010
12:53
[1]

kajtek603 [ International Level ]

Dragon Age problem

Witam
Jak myślicie co mam wybrać zabić wilkołaki czy dalijczyków ? Wilkołaki może będę bardziej pożyteczne w ostatecznej bitwie ?

01.07.2010
12:57
smile
[2]

graczoman xd [ Pretorianin ]

Ja przeszłem dragon age. Pomogłem wilkołakom ,ale w zadnej pomocy od nich nie dostałem.Może dalijczycy coś pomogą

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.