GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam parę gier i mp3 :P

01.07.2010
12:42
smile
[1]

szarzasty [ Mork ]

Sprzedam parę gier i mp3 :P

wiec jak w tytule. Na sprzedaż:

Moh: wojna na pacyfiku (ea classics)
Brothers in Arms: Hells highway
Fahrenheit (topseller)
Wolfenstein
Mafia (kk)
Deus Ex ant. (kk)
Jade Empire (XK)
Delta force:black hawk down (XK)
Just Cause

+ bonusik. Odtwarzacz MP3 Sansa Clip (2GB), bez gwarancji za to w 100% sprawny, bez słuchawek (mogę dodać kabel usb :E) - powiedzmy 45 zł.

01.07.2010
12:53
[2]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

BiA, Wolfensten i Mafia za ile ?

01.07.2010
12:53
[3]

Sallerd [ Centurion ]

Wolfensten za ile? To ten nowy?

edit: to dziękuję, bo nowy wolf jest do bani... i tani ; D

01.07.2010
12:54
[4]

szarzasty [ Mork ]

Hell's highway - moze byc 15, wolf to samo, mafia -5.

ta wolf ten nowy - z 2009 roku.

01.07.2010
12:55
[5]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Jak Wolf w stanie idealnym/bardzo dobrym za 15 zł + 5 zł wysyłka poleconym wezmę.

01.07.2010
13:10
[6]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Biorę ten pakiecik, jeśli się jeszcze z Monterą nie dogadałeś, ok. 40 zł myślę uczciwa cena ?

01.07.2010
15:12
[7]

szarzasty [ Mork ]

Brothers in Arms, Wolfenstein i Mafia juz sprzedane.

- mp3

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.