
szarzasty [ Mork ]
Sprzedam parę gier i mp3 :P
wiec jak w tytule. Na sprzedaż:
Moh: wojna na pacyfiku (ea classics)
Brothers in Arms: Hells highway
Fahrenheit (topseller)
Wolfenstein
Mafia (kk)
Deus Ex ant. (kk)
Jade Empire (XK)
Delta force:black hawk down (XK)
Just Cause
+ bonusik. Odtwarzacz MP3 Sansa Clip (2GB), bez gwarancji za to w 100% sprawny, bez słuchawek (mogę dodać kabel usb :E) - powiedzmy 45 zł.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
BiA, Wolfensten i Mafia za ile ?
Sallerd [ Centurion ]
Wolfensten za ile? To ten nowy?
edit: to dziękuję, bo nowy wolf jest do bani... i tani ; D
szarzasty [ Mork ]
Hell's highway - moze byc 15, wolf to samo, mafia -5.
ta wolf ten nowy - z 2009 roku.
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Jak Wolf w stanie idealnym/bardzo dobrym za 15 zł + 5 zł wysyłka poleconym wezmę.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Biorę ten pakiecik, jeśli się jeszcze z Monterą nie dogadałeś, ok. 40 zł myślę uczciwa cena ?
szarzasty [ Mork ]
Brothers in Arms, Wolfenstein i Mafia juz sprzedane.
- mp3