GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam gildi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.07.2010
12:07
smile
[1]

x400x [ Junior ]

Szukam gildi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wojo body 37 lvl szuka gildi pro eq +9 śmiertelka Fms +9 srebrna branza +9 5kątn a+8 i żelek +9 mówie jeszcze raz szukam gildi



PS server:Monolit Jinno

01.07.2010
12:16
[2]

hellgate82 [ maruda ]

a co to za gra, fifa online?

01.07.2010
12:19
[3]

da Vinci [ Ventriloquist ]

eeeeeeeee...... znowu Metin2 :/

01.07.2010
12:41
[4]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

No Metin2 szukaj sobie prędzej w samej grze, bo tutaj będziesz miał ciężko,
no chyba, że wejdź na forum Metin2 tam prędzej.

01.07.2010
13:05
smile
[5]

WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]

Nie to forum.

01.07.2010
13:11
[6]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Gildii


Retard.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.