GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Commandos 2

01.07.2010
12:05
smile
[1]

Karl_o [ maniaC ]

Commandos 2

Witam. Mam pytanie, otoz jak sie przeszukuje ciala zolniezy? Bo w tej grze jest tyle tych skrotow, ze nie idzie sie polapac, a mam za zadanie uspic zolniezy i zabrac im klucze...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.