Karl_o [ maniaC ]
Commandos 2
Witam. Mam pytanie, otoz jak sie przeszukuje ciala zolniezy? Bo w tej grze jest tyle tych skrotow, ze nie idzie sie polapac, a mam za zadanie uspic zolniezy i zabrac im klucze...