GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opis gg10

01.07.2010
11:17
[1]

Santarius [ Death knight ]

Opis gg10

Witam, kompletnie nie mogę się połapać jak zmienić opis w GG10? Klikam tam gdzie jest opis ten gadugadowski i nic. Wczoraj robiłem formata dzisiaj ściągnąłem GG i jestem zaskoczony... niestety niemile.

01.07.2010
11:18
[2]

Trelis [ Yarpen Zirgin ]

Musisz najpierw zaznaczyć opcję "brak opisu" (koło opisu masz strzałkę w dół, klikasz i tam będziesz to miał). Opis się skasuje i będziesz mógł wstawić swój.

01.07.2010
11:37
[3]

Dell` s [ d-_-b ]

GG to jeden wielki szajs. Pobierz sobie np. AQQ jest o niebo lepsze.

01.07.2010
11:45
[4]

Jakub130994 [ Konsul ]

Wcisniej na bialem pole pod statusem i wtedy napisz opis.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.