Santarius [ Death knight ]
Opis gg10
Witam, kompletnie nie mogę się połapać jak zmienić opis w GG10? Klikam tam gdzie jest opis ten gadugadowski i nic. Wczoraj robiłem formata dzisiaj ściągnąłem GG i jestem zaskoczony... niestety niemile.
Trelis [ Yarpen Zirgin ]
Musisz najpierw zaznaczyć opcję "brak opisu" (koło opisu masz strzałkę w dół, klikasz i tam będziesz to miał). Opis się skasuje i będziesz mógł wstawić swój.
Dell` s [ d-_-b ]
GG to jeden wielki szajs. Pobierz sobie np. AQQ jest o niebo lepsze.
Jakub130994 [ Konsul ]
Wcisniej na bialem pole pod statusem i wtedy napisz opis.