GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logitech G9 - Problem z ustawieniem DPI.

01.07.2010
11:00
[1]

Pshemeck [ Legend ]

Logitech G9 - Problem z ustawieniem DPI.

Witam.
Jestem zmuszony przez jakis czas uzywac myszki Logitech G9. Problem polega na tym, ze ustawienia DPI w programie SetPoint pozwalaja na zwiekszenie/zmniejszenie PDI o 100, a nie o 50 jak to bylo w SetPoint dla np mx 518. Jest to dla mnie wazne, gdyz przyzwyczailem sie grac na odpowiednim DPI i wynosi on 850. 900 jest za duzy a 800 za maly :) Zmniejszenie/zwiekszenie czulosci myszki w grze/programie nie pomaga bo zupelnie inaczej myszka zachowuje sie przy wiekszym dpi a mniejszej czulosci w grze/programie i odwrotnie.
Czy zna ktos sposob na ustawienie DPI np 850?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.