GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Aston Martin

01.07.2010
10:58
[1]

starkiller007 [ Legionista ]

Aston Martin

W jakiej grze wyścigowej można prowadzić Astona Martina DBS?

01.07.2010
11:01
smile
[2]

hbk18 [ Generaďż˝ ]

Na jaką konsole?

01.07.2010
11:03
[3]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Forza Motorsport 3 z tego co pamiętam. Można też ściągnąć do jakiegoś NFS np. MW lub Underground 2.

01.07.2010
13:14
[4]

starkiller007 [ Legionista ]

Na Xboxa lub PC
W Forzy są cztery ale nie są to DBS

01.07.2010
13:26
[5]

Bac02 [ StreetRider ]

w NFS Shift chyba jest

01.07.2010
17:43
[6]

starkiller007 [ Legionista ]

Ile kosztuje Forza Motorsport VIP Membership ? Bo DBS jest w tym dodatku

01.07.2010
21:55
[7]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

bogi1 --> W podstawowej wersji gry nie ma, bo gra wyszla zanim auto weszlo na rynek.

starkiller007 -> 10 dolcow. To najdrozszy DLC, bo zwykle kosztuja 5USD.

01.07.2010
21:57
[8]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Project Gotham Racing 4 jeszcze. Za jakiś czas TDU2.

budziakowski --> DBS był razem ze zdrapką na VIPa w dniu premiery gry, w tych krajach gdzie jest Live i tylko w wersji kolekcjonerskiej.

01.07.2010
22:58
[9]

XneoX [ Why So Serious? ]

Michał Raven ------> w TDU też jest Aston Martin DBS

02.07.2010
09:33
[10]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Jak ściągniesz moda to będzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.