
MrXX [ Generaďż˝ ]
CO WY NA TO - Ankieta przed wyborami - prośba do admina GRY-Online
Mam taką prośbę do zespołu gry-online. A może pokusicie się o szybką ankietę na kogo zagłosują pełnoletni userzy waszego portalu. Wiem że gry-online nie jest portalem politycznym ale przewijają się tutaj dziesiątki tysięcy młodych ludzi. Może warto poznać ich preferencje polityczne?
Aen [ Anesthetize ]
Może warto raczej zajrzeć w dział polityka? Tam roi się od preferencji "młodych ludzi". Setki takich samych tematów w których każdy wyrzuca drugiemu że ten śmie głosować na inną opcję niż dany delikwent.

smalczyk [ Senator ]
A co ze starszymi ludźmi? Ich wykluczamy?
MrXX [ Generaďż˝ ]
Czytanie tony postów to jedno. Nie lepiej zrobić lekką i szybką ankietę?
Głosować będą wszyscy userzy portalu więc nie ma sprawy.
No Panowie admini - pomożecie?