GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CO WY NA TO - Ankieta przed wyborami - prośba do admina GRY-Online

01.07.2010
10:04
smile
[1]

MrXX [ Generaďż˝ ]

CO WY NA TO - Ankieta przed wyborami - prośba do admina GRY-Online

Mam taką prośbę do zespołu gry-online. A może pokusicie się o szybką ankietę na kogo zagłosują pełnoletni userzy waszego portalu. Wiem że gry-online nie jest portalem politycznym ale przewijają się tutaj dziesiątki tysięcy młodych ludzi. Może warto poznać ich preferencje polityczne?

01.07.2010
10:05
[2]

Aen [ Anesthetize ]

Może warto raczej zajrzeć w dział polityka? Tam roi się od preferencji "młodych ludzi". Setki takich samych tematów w których każdy wyrzuca drugiemu że ten śmie głosować na inną opcję niż dany delikwent.

01.07.2010
10:05
smile
[3]

smalczyk [ Senator ]

A co ze starszymi ludźmi? Ich wykluczamy?

01.07.2010
10:08
[4]

MrXX [ Generaďż˝ ]

Czytanie tony postów to jedno. Nie lepiej zrobić lekką i szybką ankietę?
Głosować będą wszyscy userzy portalu więc nie ma sprawy.

No Panowie admini - pomożecie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.