GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 10 PES 10 ??

01.07.2010
09:52
[1]

afen [ Konsul ]

Fifa 10 PES 10 ??

Która z tych gier jest lepsza??? Która ma lepszą grafę???? XboX 360 Oczywiście :D

01.07.2010
09:56
[2]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

No cóż, jeśli patrzysz na grafikę, a nie na ogólną grywalność... Ergh. ;)
Moim zdaniem lepsza jest FIFA 10 - świetny model rozgrywki, bardzo dobrze odwzorowane zachowania piłkarzy. I przede wszystkim - licencjonowane ligi i nazwy drużyn.
Odsyłam do recenzji obydwu produkcji:
PES 2010: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6093
FIFA 10: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6038

01.07.2010
11:11
smile
[3]

AcMilan1899 [ Rossoneri ]

Moim zdaniem zdecydowanie FIFA 10 ... nie ma sie nawet co zastanawiac. Pomimo ze jestem fanem PESa i mam sentyment co do tej marki to niestety Konami nie moze uzyskac magi tej serii ktora niewatpliwie byl PES 2 i tam nie bylo nic licencjonowanego to grywalnosc byla potezna, ale do rzeczy... Moim zdaniem FIFA 10 to gra na bardzo dlugo zwlaszcza jak grasz prez neta. W Fifie lepsze jest wszystko : poczawszy na grywalnosci i licencjach skonczywszy na grafice i modelach postaci i swietnie odworowanych twarzach najwiekszych gwiazd futbolu :)

Moim zdaniem wybor jest prosty FIFA 10 !!!!!!

01.07.2010
11:38
[4]

afen [ Konsul ]

a jest sens kupowania fify 10 bo przecież bodajże we wrześniu wychodzi nowa odsłona!

01.07.2010
11:39
[5]

lajtowy ziomek:) [ God of War ]

Piłka na konsole = Fifa. Argumentacje masz w postach wyżej. :)

Edit: Pytanie trudne ale... choć ja sam odpuszczę sobie 10, na rzecz 11, to powiem Ci, że warto jeśli nie posiadasz Fify 09, która gameplay-owo nadal "stoi" bardzo dobrze, mnie np. stanowczo wystarcza i nie czuję potrzeby nabywania 10.

01.07.2010
11:54
[6]

Jakub130994 [ Konsul ]

fifa na konsole, pes na pc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.