afen [ Konsul ]
Fifa 10 PES 10 ??
Która z tych gier jest lepsza??? Która ma lepszą grafę???? XboX 360 Oczywiście :D
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
No cóż, jeśli patrzysz na grafikę, a nie na ogólną grywalność... Ergh. ;)
Moim zdaniem lepsza jest FIFA 10 - świetny model rozgrywki, bardzo dobrze odwzorowane zachowania piłkarzy. I przede wszystkim - licencjonowane ligi i nazwy drużyn.
Odsyłam do recenzji obydwu produkcji:
PES 2010: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6093
FIFA 10: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6038

AcMilan1899 [ Rossoneri ]
Moim zdaniem zdecydowanie FIFA 10 ... nie ma sie nawet co zastanawiac. Pomimo ze jestem fanem PESa i mam sentyment co do tej marki to niestety Konami nie moze uzyskac magi tej serii ktora niewatpliwie byl PES 2 i tam nie bylo nic licencjonowanego to grywalnosc byla potezna, ale do rzeczy... Moim zdaniem FIFA 10 to gra na bardzo dlugo zwlaszcza jak grasz prez neta. W Fifie lepsze jest wszystko : poczawszy na grywalnosci i licencjach skonczywszy na grafice i modelach postaci i swietnie odworowanych twarzach najwiekszych gwiazd futbolu :)
Moim zdaniem wybor jest prosty FIFA 10 !!!!!!
afen [ Konsul ]
a jest sens kupowania fify 10 bo przecież bodajże we wrześniu wychodzi nowa odsłona!
lajtowy ziomek:) [ God of War ]
Piłka na konsole = Fifa. Argumentacje masz w postach wyżej. :)
Edit: Pytanie trudne ale... choć ja sam odpuszczę sobie 10, na rzecz 11, to powiem Ci, że warto jeśli nie posiadasz Fify 09, która gameplay-owo nadal "stoi" bardzo dobrze, mnie np. stanowczo wystarcza i nie czuję potrzeby nabywania 10.
Jakub130994 [ Konsul ]
fifa na konsole, pes na pc