GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bug (?) ze Steam lub MW2

01.07.2010
09:25
smile
[1]

Mnichch666 [ Chor��y ]

Bug (?) ze Steam lub MW2

UWAGA! TEN PROBLEM ZDAZAL SIE DUZEJ ILOSCI LUDZI WIEC ZALOZYLEM W KONCU WATEK!
Dzieje sie tak: Lacze sie ze Steam, włączam MW2 ( Multi czy single, dzieje sie to samo) Jest menu i zawiecha. Musze resetowac PC'ta. Podkresle ze ZDAZYLO SIE TO WIELU OSOBOM*. Mam nowy internet a na starym wszystko ladniutko smigalo, inne gry na Steam dzialaja pieknie, gre kupilem w Empiku w Łodzi, na Manufakturze.
POKER FACE

01.07.2010
09:51
[2]

Slasher11 [ Senator ]

Widać jeszcze tego nie naprawili od premiery :)

Jest jedna metoda na to: poczekać. Jak zostawisz grę samą sobie na 5 minut to się odwiesi.

01.07.2010
10:19
[3]

KoSmIt [ Like No Other ]

Wyłącz Steam Cloud w opcjach. Problem powinien zniknąć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.