
Mnichch666 [ Chor��y ]
Bug (?) ze Steam lub MW2
UWAGA! TEN PROBLEM ZDAZAL SIE DUZEJ ILOSCI LUDZI WIEC ZALOZYLEM W KONCU WATEK!
Dzieje sie tak: Lacze sie ze Steam, włączam MW2 ( Multi czy single, dzieje sie to samo) Jest menu i zawiecha. Musze resetowac PC'ta. Podkresle ze ZDAZYLO SIE TO WIELU OSOBOM*. Mam nowy internet a na starym wszystko ladniutko smigalo, inne gry na Steam dzialaja pieknie, gre kupilem w Empiku w Łodzi, na Manufakturze.
POKER FACE
Slasher11 [ Senator ]
Widać jeszcze tego nie naprawili od premiery :)
Jest jedna metoda na to: poczekać. Jak zostawisz grę samą sobie na 5 minut to się odwiesi.
KoSmIt [ Like No Other ]
Wyłącz Steam Cloud w opcjach. Problem powinien zniknąć.